خانه » تعمیر گیربکس هیوندا

تعمیر گیربکس هیوندا

تعمیر گیربکس هیوندا

تعمیر گیربکس هیوندا

تعمیرگاه گیربکس هیوندا

یکی از شرکت های خودروسازی پیشرفته در بازار جهانی شرکت خودروسازی هیوندا وابسته به کشور جنوبی است. عمده گیربکسی که در این خودرو ها به کاربرده می شود گیربکس اتوماتیک است. همان طور که می دانید گیربکس ییک از اجزای اصلی و اساسی در هر خودرو به شمار می رود که وظیفه ی انتقال قدرت از موتور به چرخ ها و کمک به فرایند حرکت خودرو را برعهده دارد. با توجه به فروش خودرو های برند هیوندا در ایران و اهمیت تعمیر مناسب گیربکس آن در این مقاله قصد داریم تا نکات تعمیر گیربکس هیوندا و موارد مربوط به آن را بررسی کنیم.

 

برند هیوندا

هسته گروه شرکت هیوندای در سال 1946  با حمایت دولت  انواع فعالیت‌های صنعتی و تجاری مانند ساخت‌وساز, کارخانه‌های فولاد, کشتی‌سازی و تجهیزات الکترونیکی و همچنین خدمات پشتیبانی را تحت پوشش قرار داد و به بزرگ‌ترین شرکت تولید کننده خودرو کره‌جنوبی در اوایل دهه ۱۹۷۰ تبدیل شد.چانگ یانگ – یانگ موتور هیوندای را به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه هیوندای و بخش خودروسازی گروه صنعتی تاسیس کرد.

اولین ماشینی که توسط این شرکت پیشنهاد شد عبارت بود از بتی فورد که با مشارکت مستقیم فورد در کره‌جنوبی گرد هم آمده بود. مالکان شرکت هیوندای با هدف ساخت یک ماشین مستقل, مدیر عامل سابق شرکت خودروسازی انگلستان در انگلیس شرکت کردند. او همچنین پنج مهندس انگلیسی را برای پیشبرد توسعه و ساخت اولین ماشین شرکت کره‌ای استخدام کرد.

مدیران اجرایی هیوندای با شرکت شرکت‌های طراحی ایتالیایی, به منظور طراحی موتورهای خودرو و میتسوبیشی, برای تامین قطعات خودرو و ساخت اکسل, اولین خودرو کره را تولید کردند که در همان سال اولین خودرو شرکت هیوندای به اکوادور صادر شد. شرکت هیوندای ” برنده جایزه بهترین تولید کننده اتومبیل کره‌ای برای شرکت هیوندای است و آمار فروش این خودرو هنوز در صنعت خودرو ” هیوندای ” بی‌نظیر است.

دومین نسل از اتومبیل‌های شرکت ” هیوندای ” با اولین صادرات در مقیاس بزرگ ” هیوندای ” به نقطه عطف دیگری اشاره کرد. ماشین کوچک پونی آمریکا بازار اتومبیل کوچک کانادا را با سود کارمندان کره‌ای تغییر داد. سپس صنعت خودروسازی از ظهور یک شرکت خودروسازی دیگر در جنوب شرقی آسیا مطلع شد. این شرکت همچنین اولین موتور آلفا ۱ لیتری را در همان سال تولید کرد. فروش موتور هیوندای در حال افزایش بود به خصوص در بازارهای آمریکای شمالی گرچه این رشد عمدتاً به خاطر قیمت پایین تولید خودروهای هیوندای در ایالات‌متحده بود. در دهه ۱۹۷۰ اتومبیل‌های شرکت هیوندای دچار مشکل کیفیت ساخت و عدم توجه به جزئیات طراحی شدند.

در سال ۲۰۰۷, بحران مالی آسیا به صنعت خودرو کره‌جنوبی خسارت وارد کرداما شرکت هیوندای این فرصت را به دست آورد تا شرکت کیا موتورز را خریداری و شرکت کند. تقویت. به هر حالاین بحران بخش تاریک فروش چند صنعت در شرکت اصلی را ترک کرده‌است.

پس از تکمیل فرآیند جداسازی بخش‌های مختلف این گروه, چانگ چانگ – یانگ (موسس شرکت هیوندای) کنترل صنعت خودروسازی گروه را به دست گرفت که هنوز هم سکان مجتمع صنعتی را در اختیار دارد. چانگ پس از شرکت در سال‌های اولیه خود, مدیریت را سازماندهی کرد کنترل کیفیت را بهبود بخشید و سرمایه‌گذاری در تحقیق و توسعه را در موتور هیوندای افزایش داد.

شرکت موتور هیوندای به همراه کیا موتورز قادر به تمرکز بر روی صنعت خودرو در زیر چتر گروه موتور هیوندای بود. از آن زمان این شرکت به همراه کیا و خود به چهارمین شرکت بزرگ خودروسازی دنیا تبدیل شده‌است. شرکت هیوندای قصد دارد تا پایان دهه ۱۹۷۰ به رده پنجم برسد. در اروپا امروز سایت‌های تولید و طراحی توسط شرکت هیوندای ایجاد شده‌اند..امروزه در کره‌جنوبی، هیوندای موتور به تنهایی بیش از ۵۰ درصد از بازار فروش خودرو را حساب می‌کند. همچنین شرکت هیوندای موتور شهرت خود را با حمایت مالی جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان بهبود بخشید.

 

تعمیر گیربکس هیوندا

ماشین‌های هیوندا مقرون‌به‌صرفه، شیک و زیبا هستند و رانندگی کردن آن‌ها بسیار لذت بخش است. این شرکت تولید خودرو کره‌ای و چند ملیتی از گیربکس اتوماتیک در تکنولوژی امروزی خودرو استفاده کرده‌است. اگر خودروی شما دارای مشکل گیربکس اتوماتیک است هر نوع مشکلی در گیربکس باید به سرعت رفع شود اگر مشکل گیربکس رفع نشود می تواند سبب خرابی سایر قطعات داخلی گیربکس و موتور شود.

 

تعمیر گیربکس هیوندا

برای تعمیر گیربکس اتوماتیک هیوندای, باید نوع گیربکس خودروی شما را بدانید. گیربکس اتوماتیک کمپانی گیربکس یک مبدل گشتاور اتوماتیک است، اگر گیربکس دو کلاچ ماشین هیوندا دارای گیربکس دستی و اتوماتیک باشد  و یک کلاچ دو تایی برای تغییر دنده در هر دو جهت بالا و پایین استفاده می‌شود. هیوندای همچنین از یک گیربکس دستی بدون نیاز به یک کلاچ در نسل جدید خودرو استفاده کرده‌است. در نسل جدید ماشین‌های هیوندای, در برخی از مدل‌ها گیربکس شش سرعت مورد استفاده قرار می‌گیرند و در مدل‌های جدیدتر گیربکس با سرعت ۸ سرعت استفاده می‌شوند.

مواردی که نشان دهنده ی ضعف در گیربکس هیوندا هستند

اگر روغن گیربکس به موقع تعویض نشود، روغن گیربکس می سوزد و رنگ آن تغییر می کند و سبب خرابی سایر بخش ها و قطعات گیربکس خودرو می شوند. به طور کلی هر نوع از خودرو هیوندا باید به صورت منظم سرویس شوند، اگر سرویس نشوند این امکان ایجاد می شود تا علاوه بر گیربکس، خرابی به باقی قطعات داخلی گیربکس هم سرایت کند و سبب بروز مشکلات مختلف در خودرو شود.

زمان تعمیر گیربکس هیوندای به مشکل گیربکس شما بستگی دارد. تعمیرات گیربکس هیوندای را می‌توان با یک تغییر در روغن گیربکس یا به روز رسانی نرم‌افزار حل کرد, یا می‌تواند بسیار مشکل‌ساز باشد و نیاز به یک فضای باز و تعمیر گیربکس کامل داشته باشد.

تعمیر گیربکس هیوندا

هزینه تعمیر یک گیربکس هیوندای نیز به مشکل گیربکس شما بستگی دارد. برای اطلاع از حد هزینه، باید بهم راکز معتبری که در امر تعمیر گیربکس هیوندا فعال هستند مراجعه کنید تا تا اول عیب‌یابی گیربکس اتوماتیک را حل کنید، و بعد از عیب‌یابی، محدوده هزینه به شما اعلام خواهد شد. در فرآیند تعمیر، هر هزینه‌ای که مورد نیاز است، ابتدا با شما هماهنگ می‌شود و سپس هزینه انجام می‌شود.

گیربکس هیوندا با توجه به نقش مهمی که در کارکرد مناسب خودرو دارد نسبت به سایر قطعات باید مرتب سرویس و بررسی شود.

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط کرج، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۰۹۱۲۷۶۵۶۰۶۷

—————————————————————————–

راه های ارتباطی با نامبروان

موبایل (ایمان پرناک): ۰۹۱۲۷۶۵۶۰۶۷

اینستاگرام: gearbox_automatic_iman@

کانال آپارات نامبروان

کانال یوتوب نامبروان

—————————————————————————–

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
ایمان پرناک

تعمیرگاه تخصصی گیربکس نامبروان با مدیریت ایمان پرناک، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ در زمینه تعمیرات گیربکس های اتوماتیک آغاز کرد.

این تعمیرگاه همواره به دنبال ارایه بهترین خدمات و سرویس ها به مشتریان خود بوده است و اکنون مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های عیب یاب تخصصی گیربکس کلیه خودروها می باشد.

تعمیرگاه گیربکس نامبروان جهت جلب رضایت شما مشتریان گرامی، خدماتی چون مشاوره تلفنی و همچنین خودروبر رایگـان از سراسر نقاط کـرج قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.