خانه » تعمیر گیربکس بی ام و

تعمیر گیربکس بی ام و

تعمیر گیربکس بی ام و

تعمیر گیربکس بی ام و

تعمیرگاه گیربکس بی ام و

بی ام و یکی از ماشین‌هایی است که امروزه طرفداران زیادی به دست آورده‌است و بسیاری از مردم از این خودرو استفاده می‌کنند. این نوع خودرو انواع مختلفی دارد که هر کدام قیمت خودش را دارد, اما این ماشین‌ها در میان اتومبیل‌های لوکس در کشور ما هستند. تعمیر گیربکس بی ام و یکی از مشکلاتی است که آن‌هایی که از این خودرو استفاده می‌کنند, امروزه با آن مواجه هستند و به دنبال بهترین فروشگاه تعمیر و جعبه‌دنده هستند برای این نوع خودرو.

 

تعمیر گیربکس بی ام و

نقش گیربکس بی ام و در خودرو

گیربکس یا جعبه‌دنده در خودرو مسئول تغییر دنده‌ها است. زمانی که می‌خواهید دنده را تغییر دهید اول کلاچ را می‌گیرید و بعد دنده‌ها را تغییر می‌دهید. چرخ‌دنده‌های گیربکس ها، هم اتوماتیک و هم دستی هستند، که در خودرو بی ام و از هر دو نوع گیربکس استفاده شده است.

اگر از گیربکس به صورت درست و اصولی استفاده کنید نیاز به تعمیر و تعویض گیربکس بی ام و و قطعات آن کاهش پیدا می کند. اما مواردی وجود دارند که گیربکس بی ام و نیاز دارد تعمیر شود. این بخش یکی از مهم‌ترین اجزای یک خودرو است و شما باید در مورد گیربکس اصول مراقبتی را رعایت کنید تا دچار مشکل نشوید.

 

گیربکس اتوماتیک

این بخش از ماشین بی ام و به دلیل نوع ساختار پیچیدگی های آن نمی‌تواند به راحتی تعمیر شود. و اگر آسیب‌دیده باشد تعمیر آن دشوار است. گیربکس اتوماتیک بی ام و  به علت انتقال گشتاور موتور از طریق جریان روغن به گیربکس و ساختار هیدرو الکترومکانیکی آن نیازمند دقت و حساسیت بیشتری نسبت به گیربکس دستی هم درزمان استفاده و هم در زمان تعمیر است.

 

تعمیر گیربکس بی ام و

از آنجا که گیربکس بی ام و  یکی از مهم‌ترین اجزای ماشین است، تعمیر آن کار کار هر فردی  نیست و باید به متخصصان و اساتید واگذار شود. آن‌ها می‌توانند به راحتی آن را با استفاده از دانشی که در گیربکس زمینه ی تعمیر گیربکس بی ام و دارند تعمیر کنند و عیب را به درستی شناسایی و رفع کنند.

علاوه بر این نکات تعمیر گیربکس بی ام و نیازمند امکانات و تجهیزاتی است که هر فردی آن ها را برای تعمیر در اختیار ندارد. لذا توصیه می شود برای تعمیر درست و اصولی گیربکس اتوماتیک بی ام و اگر می خواهید مشکل خودرو حل شود به مراکز معتبر و تعمیرگاه هایی که به صورت تخصصی در این زمینه فعال هستند مراجعه کنید.

اگر تعمیرات گیربکس بی ام و را به فردی نا وارد واگذار کنید ممکن است  عواقب آن جبران‌ناپذیر باشند. به عنوان مثال ممکن است شما ناچار شوید تنها به دلیل یک نقص کوچک کل گیربکس بی ام و را تعویض کنید که با توجه به قیمت ها در حال حاضر هزینه ی زیادی بر دوش شما است.

بنابراین بهتر است به تعمیرگاه های مجاز که امکانات و تجهیزات مناسب برای این منظور دارند مراجعه کنید.با استفاده از این امکانات، تعمیرکار شروع به بررسی گیربکس و شناسایی مشکل به وجود آمده در آن می کند بعد از عیب‌یابی مشکل را رفع می‌کند.

این تعمیرکاران باید به تمام بخش های مختلف گیربکس بی ام و آشنایی کافی داشته باشند و از آخرین تکنولوژی برای تعمیر گیربکس بی ام و استفاده کنند.

 

تعمیر گیربکس بی ام و

تعمیر گیربکس اتوماتیک بی ام و

تمامی خودرو های بی ام و تولیدی در حال حاضر دارای گیربگس اتوماتیک هستند ، و همانطور که می‌دانید، این سیستم‌ها پیچیدگی دارند، و وقتی این سیستم یک مشکل دارد، اتومبیل شما ممکن است دیگر حرکت نکند.

 

تعمیر گیربکس بی ام و

هزینه تعمیر گیربکس بی ام و

از آنجا که این نوع خودرو به طور کامل وارداتی هستند و قطعات این خودروها از خارج وارد می‌شوند و همچنین قیمت آن‌ها بسیار بالا است، تمامی قطعات و بخش های مختلف حتی روغن گیربکس که برای توعیض روغن بی ام و به کار برده می شوند وارداتی هستند و با توجه به افزایش قیمت ارز، نرخ این قطعات نیز بالا می رود. به همین دلیل است که گفته می شود گیربکس اتوماتیک بی ام و باید توسط افراد متخصص و دارای مهارت در این زمینه تعمیر شود و این تخصص نمی‌تواند در یک روز به دست آید، و سال‌ها کار و دانش لازم است تا فرد بتواند نقص‌های این نوع گیربکس را شناسایی و رفع کند. به همین دلایل است که هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک بی ام و در مقایسه با سایر خودرو ها بالا است.

 

تعمیر گیربکس بی ام و

نشانه های خرابی گیربکس اتوماتیک بی ام و چیست؟

به طور کلی گیربکس اتوماتیک بی ام و باید در فواصل زمانی تعیین شده توسط شرکت سرویس و بخش های مختلف آن چک و بررسی شوند تا هر مشکل و عیبی در صورت وجود داشتن به سرعت رفع شود. تعیین زمان سرویس دوره ای در هر خودرو با خودرو ی دیگر متفاوت است و در دفترچه راهنمایی که همراه خودرو داده می شود زمان سرویس دوره ای به ازای ماه یا میزان کیلومتر استفاده شده از ماشین مشخص شده است.

در زمان سرویس دوره ای عموما مشکلاتی از قبیل خلاص شدن خودرو در حالت پارک ، میزان روغن گیربکس ، نشت روغن و سوختگی روغن به صورت عمومی بررسی می شوند. به غیر زمان سرویس در صورت بروز هر گونه از این موارد باید برای تعمیر گیربکس به مراکز معتبر مراجعه کنید. روغن گیربکس سوخته بوی بدی می دهد و به رنگ قرمز است این اتفاق زمانی می افتد که شما بیش از حد از پدال و کلاچ و بدون اصول استفاده کنید. اگر چرخ دنده های گیربکس در بی ام و دچار مشکل شوند نیروی لازم از گیربکس به درستی به چرخ های خودرو منتقل نمی شود و این عامل سبب می شود تا خودرو به درستی حرکت نکند.

تعمیر گیربکس بی ام و

خودرو بی ام و یکی از خودرو های لوکس و پرطرفدار در جهان است و به دلیل لوکس بودن هزینه تعمیر و نگهداری قطعات آن نیز از سایر خودرو ها بالاتر است .تعمیر درست و اصولی گیربکس بی ام و در مراکز معتبر سبب می شود تا عمر مفید و کارایی گیربکس افزایش پیدا کند و تا حد امکان نیاز به تعویض کامل گیربکس را کاهش می دهد که امری حیاتی به شمار می آید.

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط کرج، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۰۹۱۲۷۶۵۶۰۶۷

—————————————————————————–

راه های ارتباطی با نامبروان

موبایل (ایمان پرناک): ۰۹۱۲۷۶۵۶۰۶۷

اینستاگرام: gearbox_automatic_iman@

کانال آپارات نامبروان

کانال یوتوب نامبروان

—————————————————————————–

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
ایمان پرناک

تعمیرگاه تخصصی گیربکس نامبروان با مدیریت ایمان پرناک، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ در زمینه تعمیرات گیربکس های اتوماتیک آغاز کرد.

این تعمیرگاه همواره به دنبال ارایه بهترین خدمات و سرویس ها به مشتریان خود بوده است و اکنون مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های عیب یاب تخصصی گیربکس کلیه خودروها می باشد.

تعمیرگاه گیربکس نامبروان جهت جلب رضایت شما مشتریان گرامی، خدماتی چون مشاوره تلفنی و همچنین خودروبر رایگـان از سراسر نقاط کـرج قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.