خانه » تعمیر گیربکس چینی

تعمیر گیربکس چینی

تعمیر گیربکس چینی

تعمیر گیربکس چینی

در حال حاضر خودروهای چینی بسیار پرطرفدار هستند و در کشور ما هم توانستند بازار خوبی داشته باشند خودروهایی مانند: چری ، ام وی ام MVM ، جیلی ، ام جی ، اریزو ،بسترن ، تیگو، برلیانس، آریزو ، چانگان، آریزو، لیفان و …

تعمیرگاه گیربکس خودروهای چینی

گیربکس های اتوماتیک چینی به خاطر انتقال قدرت موتور با استفاده از جریان روغن به گیربکس که ساختاری هیدرومکانیکی دارد نسبت به خودروهای دیگر دارای میزان حساسیت بیشتری می باشد در واقع گیربکس است که این امکان را به سرنشین خودرو میدهد تا سرعت خودرو را در هر شرایطی به راحتی کنترل کند که ساده ترین نوع آن همان گیربکس های مکانیکی می باشد.

تعمیر گیربکس چینی بسیار حساس است و باید توسط متخصص انجام شود در غیر این صورت حتما توقع خرابی زود هنگام گیربکس و حتی قطعات دیگر و دو برابر شدن هزینه ها را داشته باشید.

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال که با استانداردهای روز دنیا همراه می باشد مهمترین ویژگی متخصصین نامبروان می باشد.

انواع گیربکس های چینی

 1. گیربکس MT
 2. گیربکس CVT
 3. گیربکس ATF
 4. گیربکس AMT
 5. گیربکس DCT

می باشد که ما در اینجا در مورد دو نوع از آنها بحث خواهیم کرد.

متداول ترین نوع گیربکس های چینی که خودروهای چینی داخل کشور اکثرا دارا هستند ،گیربکس نوع CVT می باشد که ارزان ترین نوع گیربکس برای خودروهای شهری می باشد که اما دلایل دیگری هم مانند ساختار ساده ، تولید ارزان سریع تر و وزن پایین نیز دارد.

گیربکس های CVT دارای شتاب گیری قدرتمندی نیستند و برای شتاب گیری مناسب باید فشار زیادی به آن وارد کرد به همین دلیل عمر این گیربکس ها کمتر از گیربکس های دستی و اتوماتیک معمولی میباشد و بسیار نیازمند سرویس های دوره ای می باشد تا بتوان عمر آنها را افزایش داد .

از متداول ترین مشکلات گیربکس های نوع CVT میتوان به پاره شدن تسمه انتقال قدرت ، افزایش خلاصی و لق شدن پولی‌ ها اشاره کرد.

نوع دیگر گیربکس خودروهای چینی موجود در بازار ایران گیربکس‌های دوبل کلاچ DCT می باشد که ایران خودرو نیز تصمیم دارد از این گیربکس در محصولات آینده خود استفاده کند، از این گیربکس برای خودروهای اسپرت مانند فراری استفاده شده اما خودروسازان چینی از نوع ساده تر و ارزان تر در محصولات خود استفاده میکنند که مشکلاتی به همراه دارد اما از مزیت مهم DCT می توان گفت که این نوع از گیربکس به دلیل داشتن 2 کلاچ قابلیت تعویض سریعتر دنده را دارد البته ناهماهنگی بین گیربکس و دور موتور در DCT باعث انتقاد بسیاری از رانندگان خودروهای مسابقه ای شده.

گیربکس های نوع DCT دارای مشکلاتی از قبیل از بین رفتن صفحات کلاچ در هر دو نوع خیس و خشک و لرزش زیاد می باشد که علت اصلی آن مبتواند فرسوده شدن دنده فلایول باشد.یکی از نشانه های مشکلات مکانیکی گیربکس می تواند عدم حرکت خودرو در حالت دنده عقب باشد و بدترین نوع خرابی این نوع گیربکس مشکلات مکانیکی در دنده ها و قطعات داخلی گیربکس است که دردسر تعمیر و هزینه ها را افرایش میدهد.

اکثر گیربکس های چینی به فناوری TCU مجهز هستند تا بتوانند دمای آب را کنترل کنند و آب افزایش دمای شدیدی پیدا نکند و همچنین این ماژول شرایط دور موتور و سرعت را میسنجد و سپس مناسب ترین دنده ار انتخاب میکند این ماژول دارای نرم افزار داخلی می باشد که توسط شرکت سازنده روی آن نصب شده است.

این واحد دارای عملکرد پیچیده ای میباشد زیرا باید پارامترهای زیادی را در نظر بگیر و مدام در حال چگ  کردن این پارامتر ها باشد. واحد TCU پارمتر های مد نظر را از سنسور های موجود در بخش ها مختلف دریافت میکند مانند سنسور دمای گیر بکس، سنسور تشخیص سرعت و سنسور های پدال و دور موتور و وضعیت دریچه ورود هوا به موتور و … که باعث میشود تی سی یو دنده ی مناسب با درنظر گرفتن سرعت و دمای گیر بکس انتخاب کند تا آسیبی به گیربکس وارد نشود .

به احتمال قوی 90% از خودروهای چینی با مشکل واحد نرم فزاری گیربکس یا TCU مواجه شده اند که این مشکلات به صورت های مختلفی مانند وقفه در تعویض دنده ، وقفه در معکوس کشیدن خصوصا در سراشیبی و ضربه زدن در هنگام تعویض دنده مشخص میشود.

اما یک حسن بسیار خوب این واحد این است که به طور خودکار دائما در حال عیب یابی می باشد و در صورت بروز عیب در قسمت های مختلف مثل قسمت برق خودرو یا گیربکس با روشن کردن چراغ آلارم به راننده اطلاع میدهد. در صورت مشاهده ی آلارم حما باید خودرو را به تعمیر گاه برد و به متخصصین عیب یابی مورد را گزارش کرد.

تعمیرگاه گیربکس خودروهای چینی نامبروان

متخصصین مرکز تعمیرات نامبروان با استفاده از دستگهای پیشرفته ی مختلفی مانند دستگاه اسکنر یا تست که به واحد تی سی یو متصل میشود میتوانند لیست عیب ها و آلارم های ذخیره شده در حافظه ی این واحد را بخوانند و با تست گیربکس عیب را شناسایی کنند.

بسیاری از ایرادات گیربکس های چینی میتواند ناشی از مونتاژ غیر صحیح قطعات باشد که شایع ترین آنها تقه زدن در زمان حرکت و یا حتی استفاده از روغن نامناسب می باشد که میتواند چرخ دنده های گیربکس شما را در مدت کوتاهی از بین ببرد برای همین پیشنهاد میشود حتما به مرکز تعمیرات نامبروان برای چک کردن تمامی این موارد مراجعه داشته باشید.

به هیچ عنوان به مراکزی که تجربه ی کافی در مورد گیربکس های چینی ندارند و در این زمینه متخصص نیستند مراجعه نکنید زیرا ممکن از اقدام به بازکردن گیربکس شما کنند و باعث به وجود آمدن صدمات جدی به گیربکس و سایر قطعات آن شوند مجموعه ی نامبروان با دارا بودن متخصصین با تجربه آماده است تا از هزینه های شما بکاهد و تعهدات لازم را در به انجام رساندن صحیح خدمات مورد نیاز به شما بدهد و تعهد می نماید که تمامی قطعات به کار رفته در گیربکس خودروی چینی شما کاملا نو و از قطعات اصلی باشد.

اینکه چرا شما باید نابروان رو انتخاب کنیم باید خدمت شما عرض کنم که یکی از حسن های این واحد اگر شما در سراسر شهر کرج باشید خودروی شما را به صورت رایگان تا تعمیرگاه انتقال میدهد و شما هزینه ی اضافی بابت خودرو بر نخواهید داشت.

گیر بکس ها از مهم ترین اجزای داخلی خودرو می باشند در گذشته اکثریت شرکت های سازنده خودرو از سیستم گیر بکس دستی برای خودرو های خود استفاده می کردنند که این مدل گیر بکس ها به علت سادگی اجزایی که دارند غالبا هزینه تعمیر نا چیزی نیز خواهند داشت اما با پیشرفت صنعت خودرو سازی خودرو سازان برجسته در دنیا در خودرو های تولیدی خود غالبا از گیر بکس های اتوماتیک استفاده کردنند ،  به مرور زمان بخاطر سهولت در رانندگی و سرعت بیشتر در تعویض دنده در این مدل گیر بکس رانندگان ترغیب به استفاده از این مدل گیر بکس نمودنند .

امروزه خودرو سازان داخلی نیز بعضا  در محصولات تولیدی خود از این مدل گیر بکس نیز استفاده می کنند که مورد استقبال رانندگان نیز قرار گرفته است ، البته باید گفت گیر بکس های اتوماتیک به علت پیچیدگی اعضا اگر دچار مشکل فنی  شوند هزینه ی هنگفتی را روی دست شما خواهند گذاشت .

 

اجزا و قطعات گیر بکس

گیربکس ها همان اندازه که خود یک قطعه مهم در خودرو به شمار می روند از قطعات مهمی هم تشکیل شده اند چرخ دنده ها مهم ترین قطعه ی گیربکس ها می باشند که با توجه به نوع یک گیربکس در شکل ها و جنس های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد تعداد زیادی از این چرخ دنده ها در ساختمان گیربکس روی هم سوار می شوند و با توجه به فعالیت هر کدام‌ میزان قدرت و گشتاور انتقالی از موتور ماشین به چرخ های آن مشخص خواهد شد هر کدام از این چرخ دنده ها نشان دهنده ی یکی از شماره هایی است که روی دسته دنده در کابین خودرو تعبیه شده است.

در تمامی گیربکس ها وجود این چرخ دنده ها ثابت است اما نوع و تعداد آن ها متغییر است، اجزای دیگر یک گیربکس که نسبت به چرخ دنده ها از اهمیت کم تری برخوردارند عبارت است از :

۱ . پوسته گیربکس

۲‌ . شافت ورودی یا محور کلاچ

۳ ‌. شوفت واسط یا محور زیر

۴ . شافت خروجی یا محور اصلی

۵ . یاتاقان یا بیرینگ گیر بکس

۶ . دسته دنده

۷ . میل ماهک

۸ .ماهک

۹ . کشویی دنده

۱۰ . دنده برنجی

۱۱ . کاسه نمد یا عایق نشت

 

تعمیر گیربکس چینی

یکی از پر مصرف ترین مدل گیربکس ها در ایران گیر بکس چینی است ظاهر خوب این مدل گیر بکس مصرف کنندگان را به سمت خرید این مدل گیربکس سوق داده است از این نوع گیربکس به عنوان یکی از گیربکس های صنعتی نیز یاد می شود این نوع گیربکس بخاطر زیبایی و کیفیت دنده از مدل ایرانیش که آن را با گیربکس کتابی میشناسند کم صداتر است.

یکی از ایراد های گیربکس های چینی نبود قطعات آن در بازار می باشد .

گیربکس های چینی بخاطر این‌ موضوع که گشتاور موتور را از راه جریان روغن به گیربکس و ساختار هیدرو مکانیکی آن نسبت به دیگر ماشین های یا گیربکس دنده ایی نیازمند توجه و دقت بیشتری می باشد.

نقص فنی گیربکس باید به سرعت مورد بررسی قرار گیرد و بعد از عیب یابی از گیربکس سریعا برای بر طرف ساختن عیب آن اقدام نمود زیرا رانندگی کردن با ماشینی که گیربکس آن دچار نقص فنی است موجب خرابی دیگر قطعات ماشین شما می شود د در ضمن هر چه زمان بیشتری به خرابی گیربکس توجه نکنیم هزینه ی تعمیر آن را چند برابر کرده اییم. روغن گیر بکس باید طبق تاریخ و زمان مشخص شده بعد از هر چند کیلومتر تعویض گردد و به سرویس های دوره ایی گیربکس توجه شود .

 

سوال های متداول در مورد گیربکس چینی:

روغن گیربکس نیر مانند روغن موتور احتیاج به تعویض دارد؟

بله، تمامی روغن های موجود در ماشین برای عمل کرد بهتر در قطعات به کار رفته نیازمند تعویض است، روغن گیربکس نیز از این قایله مستثنی نیست به همین خاطر طبق دفترچه راهنمای خودرو بعد از کیلومتر مشخص شده می بایست روغن گیربکس را عوض کرد .

 

سرویس دوره ایی گیر بکس چه زمانی انجام می شود؟

معمولا شرکت های سازنده ی خودرو در دفترچه راهنمای همراه آن ها این مورد را ذکر می کنند که غالبا با توجه به کارکرد کیلومتر یک خودرو سرویس های دوره ایی مانند تعویض فیلتر روغن که در افزایش طول عمر گیربکس، بسیار موثر است انجام می پذیرد.

معمولا زمانی که برای سرویس های دوره ایی گیربکس ها توصیه می شود بین ۲۰۰۰۰ کیلومتر تا ۴۵۰۰۰ کیلومتر می باشد که البته این مورد به عوامل متعددی بستگی دارد که یکی از آن ها نحوه ی رانندگی شما می باشد. برای مثال شهروندان شهر های بزرگ مانند تهران و اصفهان که عمدتا در ترافیک شدید شهری قرار می گیرند باید بین ۲۰۰۰۰ کیلومتر تا ۳۰۰۰۰ کیلومتر روغن گیربکس خود را عوض کنند زیرا ترافیک باعث بالا رفتن دمای روغن می شود و در نتیجه از عمر روغن کم می کند.

 

علت تقه زدن گیر بکس چه می تواند باشد؟

از اصلی ترین دلایل تقه زدن گیربکس می توان از ایراد برقی آن و یا درست نبودن میزان فشار روغن که به دلیل ایراد در ساعت است نام برد از عوامل مهم دیگر نیز می توان از پارگی یا خرابی دسته موتور های خودرو یاد کرد .

 

انواع گیربکس چینی

این نوع گیربکس ها در بازار از لحاظ کیفیت با یک دیگر متفاوت می باشند این تفاوت از طریق ظاهر قابل تشخیص نیست از عواملی که تاثیر بسزایی در کاهش لرزش و صدای گیر بکس در لحظه ی کار کردن دارد  می توان به استفاده از رولبرینگ و بلبرینگ با کیفیت نام برد البته گاها استفاده از اورینگ های مرغوب نیز موجب این امر می شود.

امیدواریم مطالعه ی این‌ مقاله به شما در مورد انواع گیربکس علی الخصوص گیربکس های چینی کمک شایانی کرده باشد.

تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک با ۱۲ ماه گارانتی

 • گیربکس و قطعات
 • خودرو بر رایگان
 • انجام کلیه امور در حضور مشتری
 • گارانتی مهر شده همراه با سربرگ
 • برآورد هزینه قبل از انجام تعمیر
 • تست و عیب یابی رایگان
 • کمترین قیمت و زمان تحویل در کل کرج
 • متخصص در گیربکس خودروهای چینی ام وی ام، جیلی، چری، لیفان، بسترن ،چانگان و… هیوندای ، کیا، نیسان، بنز، بی ام و و….

تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای چینی

دیاگ تخصصی

تست و تعمیر ساعت گیربکس اتوماتیک با دستگاه

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک با دستگاه

رفع روغن ریزی تعمیر گیربکس اتوماتیک هایما S5, S7

تعمیر گیربکس اتوماتیک لیفان 820، 620، x50, x60

تعمیر گیربکس اتوماتیک چری تیگو 7، تیگو 5، آریزو 6، آریزو 5

تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی RV-7، امگرند 7 و 7X، GC6

تعمیر گیربکس اتوماتیک جک S5, S3, J5, J4

تعمیر گیربکس اتوماتیک چانگان ایدو، CS35

تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام x33, x22, x55, 315, 550

تعمیرگیربکس اتوماتیک زوتی آریو ، Z300

تعمیر گیربکس اتوماتیک ام جی 3، 360، 550، 350، 360، 6، GS، RX5، GT

تعمیر گیربکس اتوماتیک دانگ فنگ H30 CROSS، دیگنیتی

تعمیر گیربکس اتوماتیک فاو بسترن B30، بسترن B50

تعمیر گیربکس اتوماتیک برلیانس H220, H230, H320, H330, V5, کراس

تعمیر گیربکس اتوماتیک هاوال و سایر خودروهای چینی

تعمیر گیربکس چینی

گیربکس یکی از اجزای اصلی در هر خودرو است، اهمیت گیربکس حتی از موتور هم در خودرو ها بالاتر است به نحوی که اگر گیربکس خودرو خراب شود، احتمال خرابی موتور خودرو هم بسیار بالا است. شرکت ها و برند های تولید کننده ی خودرو در سال های اخیر افزایش چشم گیری داشته اند، در این بین خودرو های چینی با قیمت مناسب و سطح امکانات بالا توانسته اند در جهان به فروش بالایی دست پیدا کنند.

در کشور ما ایران نیز خرید خودرو های چینی رونق زیادی دارد. با توجه به اهمیت گیربکس و فروش بالای خودرو هایچ ینی در ایران در این مقاله قصد داریم تا تعمیر گیربکس چینی را بررسی کنیم.

 

گیربکس خودرو های چینی

چری ، ام وی ام MVM ، جیلی ، ام جی ، اریزو ،بسترن ، تیگو، برلیانس، آریزو ، چانگان، آریزو، لیفان  از جمله برند های خودرو سازی چینی در ایران هستند. همان طور که اشاره کردیم گیربکس نقش مهمی در سلامتی خودرو و انتقال گشتاور از موتور به چرخ ها و حرکت خودرو دارد به همین سبب سلامتی گیربکس خودرو بسیار مهم است.

با توجه به گرانی قطعات خودرو برای تعویض تعمیر گیربکس چینی اهمیت بیشتری پیدا میکند. اگر گیربکس خودرو به موقع سرویس و عیوب آن بررسی و رفع شوند نیاز به تعویض قطعات خودرو به حداقل خواهد رسید.گیربکس به کار رفته درخودرو های چینی از نوع گیربکس اتوماتیک است و با سرویس و تعویض گیربکس دستی تفاوت دارد.

تعمیر گیربکس اتوماتیک یک تخصص حساس است که اگر به یک متخصص خوب واگذار نشود باعث آسیب به بخش‌های دیگر می‌شود و هزینه‌های تعمیر بارها و بارها افزایش می‌یابد. تمام خودروهای چینی باید در فواصل زمانی منظم سرویس شوند. هر سرویس اتوماتیک  گیربکس باید تقریباً هر ۳۵،۰۰۰ کیلومتر انجام شود.

گیربکس های اتوماتیکی که در خودرو های چینی به کار می روند در مقایسه با گیربکس های اتوماتیک به کار رفته در سایر خودرو ها حساس تر هستند چرا که ساختاری هیدرومکانیکی دارد.

در حقیقت، گیربکس به راننده اجازه می‌دهد تا خودرو را در هر وضعیتی شتاب دهد. با توجه به حساس بودن تعمیر گیربکس های چینی ، تعمیر آن ها حتما باید درم راکز تخصصی و توسط افرادی انجام شود که تخصص و مهارت کافی در زمینه ی تعمیر گیربکس چینی دارند چرا که اگر گیربکس خودرو هایچ ینی توسط افراد غیر ماهر انجام شود شکستن قطعات گیربکس امر بدیهی است و نمی توانید انتظار داشته باشید خودروی شما به درستی تعمیر شود.

راه‌اندازی اتومبیل‌های چینی در سال ۲۰۰۴ در بازار داخلی آغاز شد. تولید کنندگان چینی تجربه چندانی در مهندسی مکانیک ندارند، اولین خودرو تولید شده توسط این کشور در سال ۱۹۵۶، کامیون Jiefang – SA بود. امروز، چین به سرعت در حال توسعه است و حدود ۱۸ میلیون خودرو در طی سال گذشته تولید کرده است.

حدود ده یا پانزده سال پیش رانندگان حتی تصور نمی‌کردند که سوار خودرو های چینی شوند. علاوه بر این، طراحی آن‌ها به اندازه کافی جذاب نبود و از مواد اولیه با کیفیت هم  ساخته نشده بودند. اما اکنون صنعت خودرو سازی در چین ماشین‌هایی تولید می‌کند که نسبت به فروشندگان و تولید کنندگان اروپایی در زمینه کیفیت و خدمات پایین‌تر نیستند.

 

انواع گیربکس چینی

گیربکس نیمه اتوماتیک

این سیستم همچنین به سیستم انتقال نیمه خودکار (SAT) و چندین نام دیگر مشهور است. این نوع از گیربکس اتوماتیک از یک سیستم تنظیم کلاچ معمولی استفاده می‌کند, اما به طور خودکار دنده‌ها را با استفاده از حسگرها، عملگرها، پردازنده‌ها و فن‌آوری‌های فشاری (گازهای فشرده‌شده) تغییر می‌دهد.

گیربکس های متغیر پیوسته (CVT)

گشتاور ایجادشده توسط موتور بعد از انتقال توسط کلاچ به گیربکس انتقال می‌یابد. وظیفه گیربکس این است که موتور را به نسبت‌های مختلف هدایت کرده و آن را به خطوط انتقال و میل گردان در وسایل نقلیه دیفرانسیل عقب و یا مستقیماً به دیفرانسیل در وسایل نقلیه ای که دارای دیفرانسیل جلویی هستند منتقل کند.

گیربکس های با کلاچ دوبل (DVT)

این نوع گیربکس، ترکیبی از گیربکس خودکار و دستی است. مبدل گشتاور یا تورک کانورتور در گیربکس اتوماتیک دو کلاچ وجود ندارد. شما از دو شفت جداگانه برای تغییر دنده ها استفاده خواهید کرد، یکی برای دنده های زوج و یک برای دنده‌های فرد استفاده می‌کنید. هر شفت یک کلاچ جداگانه دارد.

اغلب گیربکس های اتوماتیک چینی مجهز به تکنولوژی TCU هستند تا بتوانند دمای آب را کنترل کنند این بدان معنی است که اجزه نمی دهند دمای آب در خودرو از حد معمول بالاتر برود. علاوه بر این ، این ماژول سرعت و دور موتور را اندازه‌گیری می‌کند و با توجه به آن بهترین دنده انتخاب می شود. این ماژول نرم‌افزاری داخلی دارد.

که توسط تولید کننده بر روی آن نصب شده‌است. TCU واحد پیچیده ای درخودرو است و پارامتر های مختلفی دارد که هر کدام از آن ها باید دائما بررسی و چک شوند. واحد TCU، پارامترهای مورد نظر را از سنسورهای موجود در بخش‌های مختلف، مانند سنسور دمایی گیربکس اتوماتیک، سنسور سرعت، سنسور سرعت موتور  و شرایط شیر ورودی هوا در موتور، و … که باعث تغییر TCU می‌شود، دریافت می‌کند.

در نهایت یک انتخاب مناسب با توجه به سرعت و درجه‌حرارت گیربکس انجام می شود تا گیربکس دچار آسیب نشود. TCU در اغلب خودرو هایچ ینی به طور مناسب کار نمی کند و این مشکل به روش های مختلفی در خودرو بروز پیدا میکند مانند وقفه‌های در تغییر دنده ،اختلال در کشیدن دنده ی معکوس و ضربه زدن به هنگام تغییر دنده.

TIPTRONIC gearboxesگیربکس های تیپ ترونیک

اگر چه نوع گیربکس های تیپ ترونیک از یک مبدل گشتاور مانند دیگر گیربکس اتوماتیک استفاده می‌کند، باید ذکر شود که نوع گیربکس های تیپ ترونیک شبیه به گیربکس ای دستی در کنترل سیستم‌های کامپیوتری نیست و حتی یک گیربکس نیمه اتوماتیک نیز در نظر گرفته نمی شود. به عنوان مثال، در برخی از ماشین‌ها، تولیدی شرکت آئودی از نوع گیربکس های تیپ ترونیک با سرعت ۵ استفاده می شود، که در آن  تعویض دنده‎ها از یک به دو در زمان حرکت خودرو از حالت توقف کامل به شکل اتوماتیک انجام می گیرد

گیربکس خودرو های چینی در مقایسه با گیربکس سایر خودرو ها ضعیف تر از و به رسیدگی و سرویس منظم نیاز دارد.

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط کرج، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۰۹۱۲۷۶۵۶۰۶۷

—————————————————————————–

راه های ارتباطی با نامبروان

موبایل (ایمان پرناک): ۰۹۱۲۷۶۵۶۰۶۷

اینستاگرام: gearbox_automatic_iman@

کانال آپارات نامبروان

کانال یوتوب نامبروان

—————————————————————————–

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
ایمان پرناک

تعمیرگاه تخصصی گیربکس نامبروان با مدیریت ایمان پرناک، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ در زمینه تعمیرات گیربکس های اتوماتیک آغاز کرد.

این تعمیرگاه همواره به دنبال ارایه بهترین خدمات و سرویس ها به مشتریان خود بوده است و اکنون مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های عیب یاب تخصصی گیربکس کلیه خودروها می باشد.

تعمیرگاه گیربکس نامبروان جهت جلب رضایت شما مشتریان گرامی، خدماتی چون مشاوره تلفنی و همچنین خودروبر رایگـان از سراسر نقاط کـرج قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *