تعمیر گیربکس ام جی 550

تعمیر گیربکس ام جی550

در تعمیرگاه تخصصی گیربکس نامبروان، صرفا تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک انجام می‌شود. 

لطفا در مورد گیربکس‌های دستی سوال نفرمایید.

تعمیر گیربکس ام جی 550

تعمیر گیربکس ام جی

تعمیر تخصصی انواع گیربکس های اتوماتیک خودروهای چینی با ضمانت 12 ماهه در تعمیرگاه گیربکس نامبروان ایمان پرناک

 

تعمیر گیربکس ام جی 550 در کرج

ام جی یک برند انگلیسی است که در سال های اخیر توسط گروه خودروسازی چینی سیاک خریداری شده است پس خرید این برند توسط شکرت چینی بود که سدان ام جی 550 به بازار عرضه شد این سدان اولین محصولی بود که با هدف صادرات به بازار ایران عرضه شد. ام جی 550 بین سال های 2010 تا 2013 در ایران عرضه شد و با توجه به کیفیت خوب و فناوری های به روزی که داشت توجه افراد زیادی در ایران را به سمت خود جلب کرد. در حال حاضر ام جی 550 همچنان در بازار خودرو های دست دوم ایران خرید و فروش می شود و توسط افراد مختلفی استفاده می شود.

گیربکس ام جی 550 از نوع پنج سرعته اتوماتیک است و در کنار موتور این خودرو شتاب خوبی را ایجاد می کند. با توجه به اینکه ام جی 550 دیگر به صورت نو در ایران عرضه نمی شود تعمیر گیربکس ام جی 550 برای افزایش عمر خودرو در صدر تعمیرات مورد نیاز برای این خودرو است.

 

تعمیر گیربکس ام جی 550 در کرج

ام جی 550 یکی از مدل‌های جدید برند ام جی است، این خودرو کیفیت بالایی دارد و به همین دلیل در مدت کوتاه به فروش بالایی در جهان دست پیداکرده است. ام جی 550 مجهز به گیربکس اتوماتیک است، گیربکس اتوماتیک این خودرو توسط خود برند ام جی تولید می‌شود، به همین دلیل خاص و منحصربه‌فرد است. تعمیر گیربکس ام جی 550 ازجمله خدماتی است که توسط تکنسین‌ها در تعمیرگاه گیربکس انجام می‌شود، گیربکس ام جی 550 دائماً در حال حرکت و تولید گشتاور است به همین دلیل در معرض سایش و خرابی قرار دارد.

 

تعمیرگاه تخصصی گیربکس ام جی 550

در تعمیرگاه گیربکس ام جی 550 موارد زیر برای تعمیر و سرویس خودرو انجام می‌شوند:

تعویض روغن گیربکس

روغن گیربکس درواقع نقش روان کننده در گیربکس ام جی را دارد، اگر روغن گیربکس پایین‌تر از نشان‌گر نرمال باشد یا اینکه فاسد شده باشد نمی‌تواند اصطکاک ایجادشده در گیربکس را خنثی کند درنتیجه چرخ‌دنده‌های گیربکس روی‌هم فشار وارد می‌کنند، این فشار ممکن است سبب خرابی یا خارج شدن چرخ‌دنده‌ها از جای خود شود.

روغن گیربکس باید در طول فواصل زمانی معین که توسط برند ام جی در دفترچه راهنمای خودرو ذکر می‌شود تعویض شود حتی اگر مشکلی نداشته باشد، در غیر این صورت اگر روغن گیربکس سوخته و فاسد شده باشد یا به دلیل نشتی سطح آن کاهش پیداکرده باشد حتی اگر زمان تعویض روغن گیربکس فرانرسیده باشد باید روغن گیربکس ام جی 550 را تعویض کنید تا گیربکس آسیب نبیند.

برای جایگزین کردن روغن گیربکس ام جی 550 نیز باید از روغن‌هایی که توسط خود برند مخصوص گیربکس تولیدشده‌اند استفاده کرد، روغن گیربکس با روغن‌موتور متفاوت است ، برخی از افراد به دلیل عدم آگاهی کافی این دو روغن را همسان استفاده می‌کنند به همین دلیل است که گیربکس ام جی 550 حتی پس از تعویض روغن نیز کارایی کافی و کامل ندارد.

تعویض قطعات گیربکس

برای تعویض هر قطعه هرچند کوچک در گیربکس ام جی 550 باید کلیه‌ی قطعات موردنیاز اصل و تولید خود برند باشد چراکه، تولید قطعات موردنیاز برای تعمیر و تعویض گیربکس ام جی تحت نظر متخصصان برند و در انگلیس تولید می‌شوند. این متخصصان هر بخش را بررسی و استانداردهای ضروری را چک می‌کنند به همین دلیل احتمال بروز خطا در تولید و کارایی به حداقل خود می‌رسد. درحالی‌که هیچ‌کدام از مراحل کنترل کیفیت در قطعات تقلبی انجام نمی‌شوند، درنتیجه قطعه‌ای که به دست شما می‌رسد ارزیابی نشده و هر احتمالی برای وارد شدن آسیب به خودروی‌ام جی 550 شما وجود دارد.

 

هزینه تعمیر گیربکس ام جی 550

موارد متخلفی سبب خرابی در گیربکس می‌شوند، هرکدام از این موارد مشکل خاصی را در گیربکس ایجاد می‌کنند به‌عنوان نمونه کاهش روغن گیربکس سبب خرابی چرخ‌دنده‌ها و کندی درحرکت خودرو می‌شود، این موارد تعیین می‌کنند که هزینه تعمیر گیربکس ام جی 550 چه میزان است.

در نامبروان تکنسین‌ها پس از بررسی دقیق گیربکس ام جی 550 شما و شناسایی و عیب‌یابی نوع خدمتی که برای تعمیر گیربکس موردنیاز است را مشخص می‌کنند در این صورت می‌توان هزینه معین تعمیر گیربکس ام جی 550 را برآورد کرد.

 

 مراحل تعمیر گیربکس ام جی 550

تعمیر گیربکس ام جی 550 با توجه به اتومات بودن این گیربکس با گیربکس دستی تفاوت هایی دارد و حتما باید توسط تکنسین های این حوزه انجام شود با توجه به اینکه تعداد خودرو های ام جی در بازار ایران از خودرو های لوکس بیشتر هستند تعمیرات گیربکس این خودرو ها نیز بیشتر از سایر خودرو ها در ایران انجام می شود.

برای تعمیر گیربکس ام جی 550 ابتدا باید میزان روغن گیربکس را چک کرد چرا که کاهش سطح روغن در گیربکس ام جی علت اصلی بسیاری از مشلات گیربکس است. اگر روغن گیربکس مشکلی نداشت باید سایر اجزای گیربکس را بررسی کرد هر گیربکس از حداقل 100 قطعه کوچک تشکیل شده است که قرار گرفتن و کار کردن این قطعات در کنار هم سبب حرکت گیربکس می شوند اگر هر کدام از این قطعات خراب شوند یا بشکنند گیربکس نمی تواند کارایی لازم را داشته باشد و عملکرد گیربکس دچار مشکل می شود.

نشتی روغن گیربکس یکی از علل شایع خرابی گیربکس ام جی 550 است، اگر قطره های سیاه روغن را زیر خودرو مشاهده کردید نشان می دهد که لوله های انتقال گیربکس خراب شده اند و روغن گیربکس به بیرون نشت می کند در این حالت باید خودرو را سریعا برای تعمیر به مراکز معتبر انتقال دهید. استفاده از خودر ودر این حالت خطرات زیادی را به همراه دارد و می تواند سبب خراب شدن کامل گیربکس ام جی 550 شود.

 

تعمیر گیربکس ام جی

هزینه تعمیر گیربکس ام جی 550

هزینه تعمیر گیربکس ام جی 550 با توجه به پنج سرعته بودن این گیربکس نسبت به گیربکس های بنز و بی ام و کمتر است اما هزینه ی دقیق باید پس از بررسی گیربس و میزان خسارت وارد شده به گیربکس توسط تکنسین های متخصص در این حوزه مشخص شود. بدون بررسی گیربکس ام جی 550 نه تنها نیم توان هزینه دقیق مورد نیاز برای تعمیر را مشخص کرد بلکه نمی توان به طور دقیق علت خرابی گیربکس را شناسایی و مشخص کرد.

 

تعمیر گیربکس ام جی

تعمیر گیربکس ام جی 550

پس از اینکه شرکت چینی موریس – Garage یا ام جی توسط شرکت چینی “سایک موتورز” به دست آمد، به فعالیت خود در بازار چین تحت نام of ادامه داد. The ۵۵۰ یکی از اولین محصولات MG’s بود و اولین بار در نمایشگاه خودرو پکن ۲۰۰۸ رونمایی شد.

برند رووی از لوگوی ام جی  برای راه‌اندازی وسایل نقلیه خود به دیگر بازارها به منظور اعتبار بخشیدن به محصولات خود در بازارهای بین‌المللی و کسب اعتماد مشتریان در کشورهای دیگر به سرعت استفاده کرد. بنابراین، Rovi ۵۵۰ طرح ام جی را بر روی پیشانی اش حکاکی کرده و در مجالس مختلف از جمله کشور ما تحت نام MG ۵۵۰ (MG ۵۵۰) ظاهر شد.

ام جی ۵۵۰ از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ به خریداران ایرانی رسید و به دلیل استفاده از تجهیزات مناسب، طراحی نسبتاً مدرن، کیفیت ساخت بیشتر از محصولات داخلی بود و … قادر بود به سرعت خود را در قلب و چشمان مشتریان ایرانی تثبیت کند. سال‌ها پس از معرفی آخرین نسخه صفر کیلومتر به بازار، این ماشین چینی هنوز به عنوان یک ماشین با کیفیت یاد می‌شود.

زمانی که ماشین‌های کره‌ای در حال تصرف بازار بودند، ام جی 550 وارد ایران شد و قیمت آن‌ها آنقدر بالا بود که بسیاری از مشتریان داخلی تمایلی به خرید آن‌ها نداشتند. در همین حال، حضور یک شوالیه از سرزمین اژدها به ۱۸۰ درجه تبدیل شد و باعث شد مشتریانی که می‌خواستند مدل دست‌دوم و یا سایز متوسط را بخرند تا تصمیم خود را درباره خرید ۵۵۰ درجه بالاتر بخرند.

تعمیرگیربکس ام و ام 550
تعمیرگیربکس ام و ام 550

تعمیر گیربکس ام جی 550

ام جی 550 یکی از مدل‌های پرفروش خودروام جی در بازار ایران است، این خودرو به دلیل ساختاری که دارد طول عمر قابل قبولی دارد و در رده قیمتی خود یک خودرو باکیفیت و مقرون‌به‌صرفه به شمار می‌رود، گیربکس ام جی 550 همانند سایر خودروها به تعمیر و سرویس نیاز دارد، هیچ خودرویی در جهان نیست که به تعمیر نیاز پیدا نکند، کم‌ترین تعمیر برای گیربکس خودرو تعویض روغن گیربکس است. تعمیر گیربکس ام جی 550 بسته به میزان آسیب گیربکس هزینه و زمان متفاوتی نیاز دارد، روش تعمیر خرابی یا تعویض قطعه در صورت نیاز باید توسط تکنسین‌های متخصص در حوزه تعمیر گیربکس مشخص شوند.

 

علائم خرابی یا شکستگی گیربکس چیست؟

علائم زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد گیربکس ام جی 550 شما خراب‌شده و یا آسیب‌دیده است:

چراغ هشدار روشن می‌شود

گیربکس شما زمانی که ماشین شما در حالت نول است صدا ایجاد می‌کند

مشکل در تعویض دنده

به نظر می‌رسد کلاچ فرسوده شده و گیربکس صدای جیر می‌کشد

گیربکس روغن نشت می‌کند

بوی سوختگی دائمی را استشمام می‌کنید

دنده‌ها هنگام رانندگی می‌پرند

دسته‌دنده سخت به نظر می‌رسد

صدای جیغ، غرش یا کوبش را می‌شنوید

عدم پاسخگویی ماشین شما

این علائم به‌طور بالقوه نشانه‌هایی هستند که نشان می‌دهند گیربکس ام جی 550 شما آسیب‌دیده است و نیاز به تعمیر دارد. پس‌ازآن باید در اسرع وقت خودروی خود را برای بررسی به تعمیرگاه معتبر و تخصصی ببرید.

همان‌طور که متوجه شده‌اید، سیگنال‌های زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد گیربکس معیوب است، مواردی که در زیر ذکرشده است، رایج‌ترین آن‌ها هستند:

تغییر امکان‌پذیر نیست:

دیگر نمی‌توانید دسته‌دنده را به‌جایی که می‌خواهید حرکت دهید. باید زور بزنی ممکن است گیربکس شما فاقد روغن باشد و اجزای آن خراب‌شده باشند. همچنین ممکن است سیستم انتخاب دنده داخلی مسدود شده باشد.

هنگام تعویض دنده صدای عجیبی می‌شنوید:

این نویز می‌تواند مربوط به حلقه‌های سنکرونایزر باشد. عملکرد آن‌ها درگیر کردن هم‌زمان کننده روی پینیون است. اگر آن‌ها معیوب باشند، چرخ‌دنده‌های تولیدشده نمی‌توانند به دندانه‌های پینیون اجازه دهند که مشبک شوند.

وزوز مداوم:

در این مورد، ممکن است بلبرینگ معیوب باشد. اگر آن‌ها را تعمیر نکنید، گیربکس شما ممکن است به‌سادگی خراب شود.

 

ساختار گیربکس ام جی 550

ازلحاظ فنی، گیربکس به شما امکان می‌دهد تا انتقال قدرت موتور را با تطبیق گشتاور موتور با نیازهای محور محرک تطبیق دهید. برای توضیح ساده‌تر، گیربکس امکان تطبیق گشتاور و سرعت چرخش را فراهم می‌کند. این امکان را به شما می‌دهد تا با توجه به نیاز خود از عملکرد موتور خود نهایت استفاده را ببرید. برای اینکه بتوانید تجسم کنید، گیربکس به‌تنهایی از دسته‌دنده تشکیل نشده است. گیربکس مجموعه پیچیده‌ای از عناصر مکانیکی است و به‌طورکلی به‌صورت زیر تشکیل می‌شود:

چرخ‌دنده گیربکس

محورهای محرک با محورهای موازی

اتصالی که آن را به دسته‌دنده متصل می‌کند

لوله انتقال روغن

بلبرینگ‌های گیربکس که چرخش محورهای اولیه، ثانویه و میانی را تضمین می‌کند

خودروهای ام جی گیربکس‌های یکسان و درعین‌حال ازنظر ساختار تخصصی تفاوت‌هایی باهم دارند، تعمیر خودروهای ام جی با توجه به نوع این خودروها تفاوت‌هایی با سایر خودروها دارد، نامبروان با دارا بودن تکنسین‌های متخصص در امر تعمیر گیربکس ام جی 550 آماده تعمیر و سرویس خودرو شما برای افزایش حداکثر کارایی خودروام جی 550 شما است.

 

تعمیر گیربکس ام جی 550

ام جی 550 یک خودروی جمع و جور است که توسط Roewe در چین تولید می شود و در سال 2008 در نمایشگاه خودرو پکن عرضه شد. گزارش شده است که ام جی 550 از پروژه MG Rover RDX60 خود بر اساس پلتفرم Rover که در زمان شکست MG Rover در دست توسعه بود، مشتق شده است.ام جی 550 یکی از خودرو هایی که ظار زیبایی دارد و با توجه به قیمت مناسب تری که دارد توانسته است در ایران به فروش خوبی برسد همین عامل سبب می شود تا سرویس و تعمیر خودرو های ام جی خصوصا ام جی 550 در ایران اهمیت پیدا کند. اگر شما هم به دنبال یک خودروی زیبا، کوچک و جمع و جور هستید ام جی 550 انتخاب مناسبی برای شما است.

همان طور که تعمیر و سرویس خودرو های لوکس مانند بنز و بی ام و اهمیت زیادی دارند، تعمیر و سرویس برای سلامت و شتاب مناسب خودروی ام جی نیز اهمیت بالایی دارد؛ یکی از موارد مهمی که همواره باید در هنگام تعمیر و سرویس خودرو به آن توجه شود تعمیر گیربکس و بررسی میزان روغن گیربکس است. گیربکس ام جی 550 مانند سایر گیربکس های موجود در بازار به صورت اتومات هستند. گیربکس های اتومات با توجه به ساختاری و اتصالات برقی که دارند بیشتر از گیربکس های دستی به توجه و سرویس نیازمند هستند.

تعمیر گیربکس باید با توجه به نوع گیربکس انجام شود تعمیر گیربکس نیمه اتومات هر چند در نگاه اول با گیربکس اتومات یکسان است اما در باطن کار تفاوت های ریزی دارد که تنها افراد متخصص نسبت به آن ها دانش و آگاهی کافی را دارند.یکی از نکات مهمی که باید در ارتباط با تعمیر گیربکس باید به آن توجه شود عدم تعویض کامل گیربکس ام جی 550 تا جای ممکن است، گیربکس هایی که در خودرو ها به کار برده می شوند یونیک کارخانه هستند و به همین جهت باید تا جای ممکن از تعویض کامل آن خودداری کرد نه تنها گیربکس بلکه تمام قطعات خودرو که به صورت یونیک و اکبند کارخانه هستند را نباید با دلایل کوچک تعویض کرد.

تعویض کامل گیربکس ام جی 550 تنها در صورتی انجام می شود که نتوان با هیچکدام از روش ها مشکل ایجاد شده در گیربکس ام جی 550 را رفع کرد. عموما تعویض کامل گیربکس ام جی 550 در مواقعی انجام می شود که در اثر تصادفات شدید گیربکس به صورت کامل شکسته باشند.

اغلب مشکلات گیربکس ام جی 550 به دلیل استفاده از روغن گیربکس بی کیفیت و یا عدم تعویض به موقع روغن گیربکس و سوختن و یا کاهش سطح روغن گیربکس است. روغن گیربکس نقش کلیدی را در سلامت گیربکس ام جی 550 ایفا میکند، حرکت درست چرخ دنده ها در گیربکس منوط به سطح کافی روغن گیربکس است. روغن گیربکس ام جی 550 عموما باید هر شش ماه یکبار یا براساس میزان استفاده از خودرو تعویض شود. ام جی 550 هر چند خودروی خوبی به شمار می اید اما تنها در صورتی می تواند کارایی کامل داشته باشد که سرویس و تعمیر گیربکس آن به درستی انجام شود.

 

با توجه به اقبال مردم ایران نسبت به خرید این خودرو در حال حاضر تعداد قابل توجهی از خودرو های ام جی 550 در بازار ایران به صورت نو و دست دوم خرید و فروش می شوند. یکی از مواردی که در ارتباط با خودروهای خارجی بسیار اهمیت دارد تعمیر این خودرو ها است به دلیل اینکه این برند ها در ایران نمایندگی رسمی ندارد تعمیر این خودرو به مراتب سخت تر است و به تخصص بالایی نیازدارد.

برای تعمیر گیربکس ام جی 550 بهتر است در صورت بروز نشانه های خرابی در ابتدا میزان روغن گیربکس بررسی شود اگر نشتی روغن گیربکس وجود داشته باشد باید هر چه سریع تر خودرو را به مراکز معتبر برای تعویض لوله انتقال دهید.

در بیشتر مواقع عامل اصلی بروز خرابی های مختلف در خودرو ام جی 550 کم بودن یا فاسد شدن روغن گیربکی است. به مانند بدن انسان که خون نقش اصلی را در انتقال مواد معدنی در بدن بر عهده دارد در گیربکس نیز روغن گیربکس نقش اصلی در کنترل ضربات وارد شده به بخش های مختلف گیربکس و انتقال شتاب از موتور به چرخ دنده ها را بر عهده دارد.

اگر چرخ دنده های گیربکس خراب شده اند معمولا در صورت تعمیر به موقع می توان تعدادی از آن ها را جایگزین کرد اما اگر خرابی بسیار بالا باشد نمی توان گیربکس را تعمیر کرد و شما ناجچار به تعویض گیربکس خواهید بود.

اگر سیستم برقی گیربکس دچار مشکل شده باشد گیربکس پاسخ های مناسبی در زمان حرکت و تغییر دنده به شما نخواهد داد.

تعمیر گیربکس ام جی550
تعمیر گیربکس ام جی550

سرویس گیربکس اتوماتیک خودروی MG

تعمیر گیربکس ام جی MG تخصص ما در گیربکس نامبروان میباشد. تعمیر گیربکس اتوماتیک تخصصی حساس است که اگر به متخصص خوب سپرده نشود باعث خرابی قطعات دیگر و چندین برابر شدن هزینه تعمیرات میشود.

تمامی خودروهای MG باید در فواصل منظم سرویس شوند. هر سرویس گیربکس اتوماتیک باید حدودا  هر 35000 کیلومتر  انجام شود.

گیربکس اتوماتیک خودروی MG

خودروی ام جی ۵۵۰ دارای یک گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک می باشد.

نکته حائز اهمیت درباره این مدل از این مدل گیربکس ها که باید به آن توجه ویژه ای کرد این است که صافی روغن گیربکس در داخل گیربکس تعبیه شده.

این به این معنی می باشد که در صورت دیر عوض کردن روغن گیربکس صافی روغن کثیف شده و برای تعویض صافی روغن باید گیربکس به طور کامل از روی خودرو پیاده شود و صافی روغن از داخل گیربکس باز شود و با صافی روغن نو جایگزین شود که این امر هزینه‌های زیادی را برای مالک خودرو به وجود می آورد.

در صورتی که در بسیاری از خودروها صافی روغن داخل کارتل گیربکس بر روی بلوک هیدرولیک قرار دارد و به راحتی ظرف کمتر از یک ساعت قابل تعویض است و نیاز به پیاده شدن کامل گیربکس و هزینه باز و بسته شدن گیربکس و توقف چند روزه خودرو در تعمیرگاه را ندارد لذا توصیه تیم فنی گیربکس نامبروان به مالکین خودرو‌ها این است که نسبت به تعویض به موقع روغن یا حتی زودتر از زمان مشخص حساس باشند و اقدام کنند.

روغن این خودرو روغن ATF است که به رنگ قرمز می باشد.

رفع تمامی عیب های ناشی از گیربکس اتوماتیک MG:

☑️ تقه (ضربه) زدن هنگام شروع حرکت یا تعویض دنده در حالت سرد و گرم

☑️ گاز هرز یا گاز اضافه خوردن در شروع حرکت یا بین تعویض دنده ها

☑️ عدم کشش خودرو در سر بالایی ها(به زور حرکت کردن)

☑️ رفع ضربه ی شدید هنگام توقف در پشت چراق قرمز

☑️ رفع مکث و تاخیر در درگیر شدن دنده در شروع حرکت

☑️ صدای زوزه یا هر صدایی از داخل گیربکس

☑️ گیر کردن بر روی یک دنده (دنده ی سه)

☑️ عوض نکردن یا دیر عوض کردن دنده

☑️ نشان ندادن یا اشتباه نشان دادن موقعیت دنده در پشت آمپر

☑️ روشن شدن چراغ گیربکس در پشت آمپر

☑️ روغن ریزی مربوط به گیربکس و…

⚙️ تعویض کامل روغن گیربکس و شستشوی گیربکس با روغن های اصلی و تست شده

⚙️ خودرو بر رایگان سرویس و مشاوره ی رايگان

⚙️ دارای مکانیک با تجربه و حرفه ای 6 الی 12 ماه ضمانت قطعات و تعمیرات

امتیاز 5 از 5

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط کرج، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۰۹۱۲۷۶۵۶۰۶۷

——————————————————-

راه های ارتباطی با نامبروان

موبایل (ایمان پرناک): ۰۹۱۲۷۶۵۶۰۶۷

اینستاگرام: gearboxnumber1@

کانال آپارات نامبروان

کانال یوتوب نامبروان

——————————————————-

در تعمیرگاه تخصصی گیربکس نامبروان، صرفا تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک انجام می‌شود. 

لطفا در مورد گیربکس‌های دستی سوال نفرمایید.

ایمان پرناک

تعمیرگاه تخصصی گیربکس نامبروان با مدیریت ایمان پرناک، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ در زمینه تعمیرات گیربکس های اتوماتیک آغاز کرد.

این تعمیرگاه همواره به دنبال ارایه بهترین خدمات و سرویس ها به مشتریان خود بوده است و اکنون مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های عیب یاب تخصصی گیربکس کلیه خودروها می باشد.

تعمیرگاه گیربکس نامبروان جهت جلب رضایت شما مشتریان گرامی، خدماتی چون مشاوره تلفنی و همچنین خودروبر رایگـان از سراسر نقاط کـرج قرار داده است.

ایمان پرناک: ۰۹۱۲۷۶۵۶۰۶۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *