خانه » تعمیر گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس اتوماتیک و خرابی هایی که معمولا در آن رخ می دهد، از مهم ترین مواردی است که رانندگان این خودرو ها باید به آن توجه کنند، چراکه هر گونه کوتاهی در این خصوص شما را با ضرر های جبران ناپذیری رو به رو خواهد کرد.

گیربکس شما اگر دچار مشکل و عیبی بشود باید هرچه زودتر و بدون کمترین معطلی تعمیر شود تا از ضرر های بیشتر در این خصوص جلوگیری کند،  در کنار این تعمیر گیربکس های اتوماتیک نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد گیربکس های اتوماتیک معمولاً برای خودروهای بسیار لاکچری و لوکس همچون لکسوس، پورشه، هندا لیفان و غیره نصب می‌شوند.

از دیگر مواردی که در این خصوص بسیار اهمیت دارد، پیدا کردن یک تعمیرگاه بسیار حرفه ای در این زمینه می باشد چراکه اگر گیربکس شما توسط افراد ناشی تعمیر شود دچار مشکلات بسیار زیادی در آینده خواهد شد.

تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک نامبروان بدون شک یکی از بهترین تعمیرگاه های حال حاضر در ایران می باشد به طوری توانایی تعمیر انواع گیربکس های اتوماتیک را دارد و با حضور تعمیرکاران بسیار ماهر و چیره دست، امکان تعمیر تمام گیربکس های اتوماتیک را فراهم ساخته است.

تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک، در تعمیرگاه نامبروان:

یکی دیگر از خدماتی این مرکز بزرگ به شما می دهد، تعمیر گیربکس اتوماتیک تمام خودرو های چینی می باشد که هر کسی مهارت انجام این کار را ندارد، اما تعمیرگاه تخصصی نامبروان به راحتی و با بهترین کیفیت این کار را برای شما انجام می دهد.

تعمیرگاه گیربکس نامبروان دارای کادری بسیار حرفه و مجرب می باشد که با تجربه ای که دارند می توانند انواع گیربکس اتوماتیک خودروی شما را تعمیر کند و خیال شما عزیزان را نیز این بابت راحت کند.

 

تعمیر گیربکس های اتوماتیک

به طور کلی می توان گفت که گیربکس های اتوماتیک به این دلیل که در انتقال گشتاور موتور با کمک جریان روغن به سمت گیربکس عمل می کنند، وظیفه ی سنگینی نیز دارند و همین امر باعث شده است تا از حساسیت و اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشند به طوری که با استفاده از آنها لذت رانندگی چند برابر شده است.

امروزه نیاز به تعمیر گیربکس های اتوماتیک بسیار بالا رفته و تبدیل به یک ضرورت در خودروها لوکس شده است، چراکه امروزه قطعات گیربکس های اتوماتیک بسیار کمیاب شده است و به سختی پیدا می شود، همین امر باعث شده تا تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای لوکس امروزه بسیار گسترش پیدا کرده است.

تعمیرگاه اتومبیل نامبروان امروزه به راحتی و بدون کوچیک ترین مشکلی می تواند تعمیر تمام گیربکس های اتوماتیک خودروها را انجام دهد و خاطره ای بسیار خوش برای شما در این زمینه بسازد.

 

گیربکس اتوماتیک خودرو خود را به بهترین تعمیرگاه ممکن بسپارید.

بدون شک یکی از مهم ترین قسمت های موجود در هر خودرو، گیرکس آن می باشد چراکه معمولا اگر مشکلی در هر یک از قسمت های آن پیش آید، ممکن سایر قسمت ها را نیز دچار خرابی کند به همین جهت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

یکی از بزرگترین مشکلاتی که خرابی های گیربکس برای خودروی شما ایجا می کند این است که ممکن است حتی خودروی شما روشن نیز نشود و یا به سختی روشن شود. اگر می خواهید گیربکس شما دچار خرابی نشود و سرحال برای شما کار کند باید سر وقت و در زمانی معین نسبت به تعویض روغن آن و چک کردن گیربکس اقدام کنید.

اما با این حال باز هم اگر اگر در گیربکس شما مشکل و خرابی به وجود آمد نگران و مضطرب نباشید چراکه تعمیرگاه اتومبیل  نامبروان  با حضور کادر بسیار مجرب و حرفه ای، به راحتی می‌تواند مشکل خودروی شما را  حل کرده گیربکس شما را به راحتی تعمیر کنید.

نکته ای که باید در این خصوص رعایت کنید این است که در صورت بروز کوچکترین مشکلی در گیربکس خودروی شما سریع و بدون معطلی خودروی خود را به یک تعمیرگاه بسیار حرفه‌ای نشان دهید چرا که اگر تعللی در این امر صورت گیرد ممکن است ذرات بیشتری به سایر قسمتهای خودرو وارد شود.

برای انجام این کار می‌توانید به تعمیرگاه اتومبیل نامبروان مراجعه کنید چرا که بهترین خدمات را به شما ارائه داده و خودروی شما را به بهترین نحو ممکن تعمیر می کند.

 

تعمیر گیربکس اتوماتیک انواع خودرو های خارجی

گیربکس های خودروها معمولاً به دو دسته تقسیم می شود، دسته اول گیربکس های دستی هستند که می توان آنها را از اولین و قدیمی ترین مدل جعبه دنده های اتومبیل ها دانست دسته دوم گیربکس های اتوماتیک هستند که با تولید آنها تحول بسیار بزرگی در عملکرد خودروها ایجاد شد.

گیربکس های اتوماتیک از پیچیدگی  بسیار بیشتری نسبت به گیربکس های دستی برخوردار می باشند، با استفاده از گیربکس های اتوماتیک رانندگی بسیار شیرین و لذت بخش تر از گذشته شده است معمولاً تمام خودرو های لوکس و لاکچری موجود از گیربکس های اتوماتیک استفاده می کنند.

گیربکس های اتوماتیک نیز خود به چند دسته تقسیم می شوند و همین امر تعمیر آنها را بسیار حساس و سخت تر کرده است، چراکه تعمیرکاری که گیربکس شما را تعمیر می کند باید بر انواع گیربکس های اتوماتیک مهارت داشته باشد تا بتواند گیربکس شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کند.

اگر آنها از مهارت کافی برای تعمیر گیربکس های اتوماتیک برخوردار نباشند ممکن است ضرر های بیشتری به سایر قسمت های خودروی شما نیز وارد شود پس برای تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروی خود، میتوانید به تعمیرگاه اتومبیل نامبروان  مراجعه کنید چرا که آنها تخصص لازم و کافی برای تعمیر انواع گیربکس های اتوماتیک خودروهای خارجی را دارند و با خیال راحت می توانید خودروی خود را به تعمیرکاران این تعمیرگاه بسپارید.

 

چگونه از خرابی گیربکس خود مطلع شویم؟

وجود مشکل در گیربکس اتوماتیک نشانه های بسیار زیادی می تواند داشته باشد، از جمله این نشانه ها می توان به وجود صداهایی غیر عادی در گیربکس ماشین، عدم امکان تغییر دنده یا به سختی انجام شدن این کار،  به وجود آمدن نشتی های زیاد در روغن گیربکس و ایجاد نوعی بوی سوختگی در اطراف ماشین  اشاره کرد. دقت کنید تمام مواردی که ذکر شد نوعی زنگ خطر برای ماشین شما می باشد پس پس با دیدن این علائم سریعترین خودروی خود را به یک متخصص و تعمیرگاه حرفه ای ماشین مانند تعمیرگاه اتومبیل نامبروان نشان دهید.

شاید بگویید در ماشین های خارجی این گونه مشکلات به وجود نمی‌آید و خیالتان از این بابت راحت تر است، اما اشتباه نکنید هر ماشینی، چه خارجی و چه ایرانی نیاز به رسیدگی و چک کردن همیشگی دارند، چرا که در غیر این صورت مشکلات زیادی برای خودروی شما پیش خواهد آمد، پس پس می توانید خودروی خود را به صورت مرتب به تعمیرگاه اتومبیل نامبروان نشان دهید تا از سلامت خود روی خود برای همیشه مطمئن باشید.

نکته بسیار مهمی که باید به آن دقت کنید این است که قطعات گیربکس اتوماتیک بسیار کمیاب می باشد و اگر در صورت بروز یک مشکل کوچک به تعمیر آن نپردازید کار برای شما بسیار سخت خواهد شد باید هزینه‌های بسیار زیادی برای تعویض قطعات گیربکس خود بپردازید.

 

چگونه گیربکس ما برای همیشه سالم بماند؟

یکی از مهم‌ترین نکاتی که می‌تواند به سلامت و طول عمر گیربکس شما کمک کند این است که به صورت دوره ای و مرتب روغن فیلتر و انواع سرویس های گیربکس را انجام دهید تا از بروز مشکلات زیاد در گیربکس جلوگیری شود و طول عمر آن افزایش یابد.

عملکرد و شرایط یک گیربکس و همچنین ارتباط مستقیمی با نحوه رسیدگی و سرویس آن دارد،  چرا که تمامی عملکرد گیربکس اتوماتیک  بستگی به شرایط نگهداری و سرویس های دوره ای آن دارد. سازمان صد تا صفر نو نغمه دیجی کالا دانشگاه علوم پزشکی شما هستیم.

هزینه تعمیر گیربکس های اتوماتیک؟

از مهم ترین مشکلاتی که پیش روی مشتریان قرار دارد این است که آنها بدانند آیا با توجه به هزینه ای که کرده اند، کار خوبی را دریافت کرده اند یا نه؟ در واقع مشتریان باید اطمینان پیدا کنند نسبت به قیمتی که خرج ماشین خود می کنند.

قیمت تعمیر گیربکس ها نسبت به تعمیرگاهی که به آن مراجعه می کنید متفاوت می باشد، به طوری که برخی تعمیرگاه های بسیار خوب مانند تعمیرگاه نامبروان، کیفیت بسیار بالایی در تعمیر دارند و همینطور ضمانت خوبی نیز برای تعمیر به مشتریان ارائه می دهند.

گاهی اوقات فقط یک قطعه از گیربکس تعمیر می شود و باقی قسمت ها سالم می ماند، در این صورت قیمت پایین تری محاسبه می شود، اما گاهی در هنگام مراجعه به تعمیرگاه متوجه می شوید که باید قطعات زیادی تعویض شوند و امکان تعمیر وجود ندارد، در این صورت قیمت بسیار بالاتری محاسبه خواهد شد چراکه هزینه قطعات گیربکس بسیار بالا می باشد.

همینطور گیربکس اتوماتیک خودروهای چینی مهارت و تخصص بسیار بالایی را نیاز دارد به همین جهت شاید قیمت‌تعمیر آن نیز بالا برود اما باید به یک نکته اساسی توجه کنید که اگر گیربکس خودرو چینی خود را به دسته تعمیرکاران مبتدی بسپارید ممکن است سبب ضررهای بسیار زیادی برای شما بشود به طوری که بعد از یک بار تعمیر باز هم با همان مشکل روبرو شده و مجبور به تعویض قطعه بشوید که در این صورت قیمت بسیار بالایی خواهد داشت.

در بین تعمیرگاه های موجود در کشور، تعمیرگاه اتومبیل نامبروان یکی از بهترین و کاربلد ترین تعمیرگاه های موجود می باشد که با داشتن کادری بسیار مجرب و حرفه ای، می تواند بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد، همچنین تعمیرگاه اتومبیل نامبروان به جهت فراوانی بالایی که در جذب مشتری دارد، از قیمت های بسیار بهتری نیز نسبت به سایر تعمیرگاه ها برخوردار می باشد که می توانید با خیالی آسوده خودروی خودرو بابت تعمیر به آنجا بسپارید.

همانطور که اشاره کردیم، هر تعمیرگاهی توان انجام تعمیرات گیربکس های اتوماتیک خودروهای چینی را ندارد و تعمیر آن نیز کار ساده ای نمی باشد.

اما تعمیرگاه اتوماتیک نامبروان با داشتن تعمیرکارانی ماهر و حرفه ای امکان تعمیر هرگونه گیربکس های اتوماتیک برای خودرو های چینی را فراهم کرده است، لذا می توانید با خیالی آسوده خودروهای چینی خود را برای تعمیر گیربکس به آنها بسپارید.

بیشتر تعمیرگاه هایی که در سطح کشور وجود دارد به صورت قدیمی و سنتی اقدام به تعمیر گیربکس های اتوماتیک می کنند و از سیستم های پیشرفته خاصی استفاده نمی کنند، اما این کار می‌تواند باعث ایجاد مشکلات و اختلالاتی در عملکرد گیربکس های اتوماتیک در خودروهای چینی بشود و خودروی شما باز هم نیاز به تعمیر پیدا بکند،  پس باید به دنبال تعمیرگاهی باشید که بتواند با امکانات و سیستم های پیشرفته و مجهز اقدام به تعمیر خودروی شما بکند، امروزه خودروهای جدید و لوکس س ساختار بسیار پیچیده و متفاوتی نسبت به قبل دارند و تمام تعمیرگاه های موجود اطلاعات کافی از این گیربکس ها را ندارند و به همین جهت توان تعمیر گیربکس را نیز ندارد.

به همین دلیل یافتن یک تعمیرگاه مجهز به سیستم های پیشرفته و مدرن برای تعمیر گیربکس های اتوماتیک خودرو های چینی کار بسیار سختی می باشد چرا که خودروهای لوکس لاکچری گران قیمت موجود از حساسیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و اگر کوچکترین مشکلی در تعمیر آنها پیش آید ممکن است سبب ایجاد خسارت های جبران ناپذیری برای شما بشود.

پس این خودروها را باید به دست افراد و تعمیرگاه های با امکانات بالا سپرد، پیدا کردن این افراد و تعمیر گاه ها نیز کار آنچنان سخت و طاقت فرسایی نیست،  در واقع یک امر مهم محسوب می شود که اکثر افراد برای مراجعه به یک تعمیرگاه خوب به توصیه های آشنایان گوش میدهند در حالی که می‌توان با استفاده از منابع بسیار زیاد که موجود می باشد تعمیرگاه ای بسیار خوب برای تعمیر گیربکس های اتوماتیک خودروهای چینی پیدا کرد.

اگر کمی تحقیق و جستجو کنید در می‌یابید که امروزه تعمیرگاهی بهتر و مدرن تر از تعمیرگاه اتومبیل نامبروان در ایران وجود ندارد چرا که این مرکز با استفاده از کادری بسیار مجرب و حرفه ای امکان تعمیر گیربکس اتوماتیک انواع خودروهای خارجی و… را فراهم آورده است و شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده و بدون هیچ گونه خودروی خود را به این تعمیرگاه بسپارید و اطمینان داشته باشید که در زمان تحویل خودرو تمام مشکلات گیربکس خودروی شما به بهترین نحو ممکن حل شده است و می‌توانید از رانندگی خود نهایت لذت را ببرید.

 

تعمیر گیربکس اتوماتیک

در حال حاضر اغلب گیربکس ها درخودرو ها به صورت اتوماتیک هستند، ممکن نیست شما تا به حال با گیربکس اتوماتیک رو به رو نشده باشید، در ماشین هایی که دارای گیربکس اتوماتیک هستند هیچ نیازی به تغییر دنده‌ها وجود ندارد و این عملیات به طور خودکار انجام می‌شود. اگر با  یک خودرو که دارای گیربکس اتوماتیک است رانندگی می‌کنید، تفاوت های عمده ای بین گیربکس اتوماتیک و گیربکس دستی وجود دارد که در این مقاله قصد داریم تا تعمیر گیربکس اتوماتیک و انواع آن را و نکات مهم مرتبط با تعمیر آن را بررسی کنیم.

 

تفاوت گیربکس اتوماتیک و گیربکس دستی

یکی از تفاوت های عمده بین گیربکس اتوماتیک و گیربکس دستی این است که ماشین‌هایی که گیربکس اتوماتیک دارند، پدال‌های کلاچ ندارند.ماشین‌هایی که دارای گیربکس اتوماتیک هستند نیاز به تعویض دستی دنده‌ها ندارند. هنگامی که دنده را در حالت رانندگی قرار دهید, نیازی به انجام هیچ کاری نیست. این دو تفاوت مهم ترین تفاوت ها بین گیربکس دستی و اتوماتیک هستند.

گیربکس اتوماتیک (به اضافه مبدل گشتاور) و انتقال دستی (با کلاچ) دقیقاً مشابه هم عمب می است، اما به روش‌های کاملاً متفاوتی.  در گیربکس اتوماتیک برای تغییر دنده‌ها کاملاً متفاوت است. ماشین‌ها بدون گیربکس محدود به نسبت دور دنده هستند. این نسبت قابل انتخاب است و به خودرو اجازه می‌دهد تا حداکثر سرعت موردنظر را حرکت دهد. اگر یک سرعت بالای ۶۰ کیلومتر بر ساعت می‌خواهید، پس گیربکس شما باید شبیه به دنده‌های ۳ انتقال دستی خودرو باشد.

شما در زمان رانندگی با گیربکس دستی تنها از دنده ی سه استفاده نخواهید کرد، و اگر این کار را انجام دهید، شما نمی توانید شتاب و را که می‌خواهید در زمان شروع و در سرعت‌های بالا داشته باشید، موتور با صدای بلند زوزه می‌کشد. اگر عقربه نشان دهنده ی دور موتور  نشان دهد که سرعت موتور در نزدیکی خط قرمز است در این مورد موتور خودرو به زودی فرسوده خواهد شد و تقریباً غیرقابل‌کنترل خواهد بود.

بنابراین، دنده  ها در گیربکس  تاثیر بالایی بر گشتاور موتور دارند و به موتور کمک می کنند تا  به کار کردن با سرعت مناسب ادامه دهد. درست مانند گیربکس دستی، وظیفه اصلی گیربکس اتوماتیک این است که به موتور اجازه دهد سرعت خروجی بالایی داشته باشد.اغلب گیربکس های اتوماتیک دارای نسبت دنده ۱ تا ۱ هستند. برای ایجاد نسبت خروجی ۱ به ۱، دو قسمت از سه بخش تجهیزات سیاره‌ای باید قفل شود در این حالت ترتیب قرار گرفتن دنده ها در کناز هم راحت‌تر است.

 

تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک

گیربکس های اتوماتیک دارای انواع مختلفی هستند و هر برند برای خودرو های تولیدی خود از نوعی از گیربکس های اتوماتیک استفاده می کنند. برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تخصص و مهارت تعمیرکار بسیار حائز اهمیت است به نحوی که شرکت های خودرو سازی بزرگ برای تعمیر و سرویس خودروهایشان تنها نمایندگی های خود را معتبر می دانند.

تعمیرگاه و مرکزی که برای تعمیر گیربکس خودروی خود انتخاب می کنید باید دارای کدری مجرب و حرفه ای باشد که تخصص کافی در زمینه ی گیربکس خودروی شما و بخش های مختلف آن داشته باشند و از قطعات اصل و اورجینال برای تعویض استفاده کنند.

گیربکس خودرو یکی از قسمت های مهم و کلیدی خودرو به شمار می رود چرا که وظیفه ی انتقال گشتاور تولیدی موتور به چرخ های خودرو به کمک گیربکس و روغن موجود در آن انجام می شود.

به همین دلیل است که در صورت خرابی گیربکس عملا عملکرد صحیح خودرو دچار مشکل می شود چرا که گیربکس نمی تواند نیرو را به درستی به چرخ های خودرو انتقال دهد. با توجه به تحریم ها در ایران و سختی واردات خودرو های خارجی و قطعات آن ها نیاز به تعمیر گیربکس اتوماتیک بسیار بالا رفته‌است و به یک ضرورت خصوصا خودروهای لوکس تبدیل شده‌است، چرا که امروزه بخش‌های گیربکس اتوماتیک بسیار کمیاب هستند و یافتن آن دشوار است، توجه داشته باشید که از هر گیربکسی نمی توان در خودرو استفاده کرد اگر گیربکس مورد استفاده اصل نباشد و قطعات استفاده شده در آن کیفیت لازم را نداشت باشند گیربکس خودرو نه تنها خود خراب می شود بلکه ممکن است سایر قطعات و لوازم خودرو خصوصا موتور هم به دلیل کیفیت پایین گیربکس خراب شوند.

 

تعویض روغن گیربکس

به طور کلی روغن برای قسمت‌های متحرک خودرو و یا هر دستگاه مکانیکی دیگر ضروری است زیرا در غیاب روغن ، حرکت خودرو  به آسانی تقریباً غیر ممکن خواهد بود. روغن ترمز نیز نوعی روان‌کننده است و اجازه می‌دهد که قطعات و اجزای ماشینی که داخل گیربکس هستند روغن‌کاری شوند و به درستی کار کنند.

این روغن همچنین به تمیز کردن بخش‌های دیگر خودرو و جعبه فرمان کمک می‌کند. واسکازین روغن مناسب برای گیربکس است که موتور را به چرخ‌ها متصل.  استفاده از روغن گیربکس مناسب ضروری است چرا که گیربکس قدرت تولید شده توسط موتور را به چرخ‌ها انتقال می‌دهند. چرخش و حرکت چرخ‌ها توسط گیربکس انجام می‌شود. بنابراین شما باید آب و هوا را در نظر بگیرید و با توجه به میزان مسافت طی شده و آب و هوا یا زمان تعیین شده توسط شرکت خودرو ساز برای تعویض روغن گیربکس اقدام کنید.

 

اهمیت تغییر روغن گیربکس چیست

نمام روغن ها در بخش های مختلف خودرو باید جایگزین شوند. اما شما باید بدانید چه زمانی وقت مناسب است تا هر کدام از آن‌ها را تغییر دهید. اگر روغن گیربکس به موقع تعویض شود سبب می شود تا  :

گیربکس بهتر و روان تر کار کند .

عمر قسمت های مختلف گیربکس افزایش پیدا می کند.

دمای جعبه‌دنده کاهش می‌یابد و به همین دلیل صدمه نمی بیند.

بخش‌های مختلف در گیربکس صدا ایجاد نمی‌کنند و همه اینها با هم باعث می‌شود اتومبیل بهتر کار کند.

روغن گیربکس یا هر روغن دیگری در اتومبیل که در زمان  مناسب تغییر نکرده باشد، خواص خود را از دست می‌دهد و تبدیل به مایعی مانند آب می‌شود. به خاطر داشته باشید که اگر زمان مدر زمان منایب روغن گیربکس را تعویض نکنید ، آسیب‌هایی که بعداً اتفاق می‌افتد بسیار بزرگ‌تر خواهد بود.

تعمیر گیربکس یک امر تخصصی است و نیاز به دانش و مهارت بالایی دارد، به همین دلیل توصیه می شود برای تعمیر گیربکس به هر مرکزی مراچعه نکنید.

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط کرج، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۰۹۱۲۷۶۵۶۰۶۷

—————————————————————————–

راه های ارتباطی با نامبروان

موبایل (ایمان پرناک): ۰۹۱۲۷۶۵۶۰۶۷

اینستاگرام: gearbox_automatic_iman@

کانال آپارات نامبروان

کانال یوتوب نامبروان

—————————————————————————–

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
ایمان پرناک

تعمیرگاه تخصصی گیربکس نامبروان با مدیریت ایمان پرناک، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ در زمینه تعمیرات گیربکس های اتوماتیک آغاز کرد.

این تعمیرگاه همواره به دنبال ارایه بهترین خدمات و سرویس ها به مشتریان خود بوده است و اکنون مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های عیب یاب تخصصی گیربکس کلیه خودروها می باشد.

تعمیرگاه گیربکس نامبروان جهت جلب رضایت شما مشتریان گرامی، خدماتی چون مشاوره تلفنی و همچنین خودروبر رایگـان از سراسر نقاط کـرج قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *