بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در کرج

تعمیر گیربکس اتوماتیک

در تعمیرگاه تخصصی گیربکس نامبروان، صرفا تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک انجام می‌شود. 

لطفا در مورد گیربکس‌های دستی سوال نفرمایید.

بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در کرج

بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک

یکی از مهم‌ترین مواردی که دارندگان خودرو باید به آن توجه کنند،  بحث خرابی گیربکس می باشد اما مهم تر و اساسی ترین نکته ای که در این خصوص وجود دارد پیدا کردن یک تعمیرگاه بسیار خوب برای تعمیر گیربکس اتومبیل می باشد.

اگر گیربکس خودروی شما دچار مشکل شود و به آن اهمیت داده نشود ممکن است ذرات جبران ناپذیری به خودروی شما وارد شود، در کنار این تعمیر گیربکس های اتوماتیک نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد گیربکس های اتوماتیک معمولاً برای خودروهای بسیار لاکچری و لوکس همچون لکسوس، پورشه، هندا لیفان و غیره نصب می‌شوند.

به طور کلی می توان گفت اکثر خودروهای گرانقیمت و لوکس که در بازار وجود دارند از گیربکس های اتوماتیک بهره می برند به همین جهت بحث تعمیر این گیربکس ها بسیار با اهمیت میباشند.

باید بدانید که گیربکس اتوماتیک خودروی خود را به دست چه کسی و چه تعمیرگاهی بسپارید چرا که ممکن است گیربکس شما طوری تعمیر شود که بعدها باز هم دچار مشکلات بسیار زیادی در این خصوص بشود.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک نامبروان در کرج بدون شک یکی از بهترین تعمیرگاه های حال حاضر در ایران و کرج می باشد به طوری توانایی تعمیر انواع گیربکس های اتوماتیک را دارد و با حضور تعمیرکاران بسیار ماهر و چیره دست، امکان تعمیر تمام گیربکس های اتوماتیک را فراهم ساخته است.

تعمیرگاه گیربکس
تعمیرگاه گیربکس

بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در کرج

یکی از بخش های مهم و کاربردی در هر خودرو گیربکس خودرو است، گیربکس وظیفه ی انتقال نیرو از موتور به چرخ ها را بر عهده دارد و این عامل سبب می شود تا خرابی گیربکس سبب کاهش توان و نیرو خودرو شود، در صورتی که گیربکس دچار خرابی شده باشد تعمیرات درست و اصولی گیربکس می تواند بهترین راه برای تعمیر و بازیابی کارایی گیربکس باشد. در این مقاله بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در کرج را بررسی خواهیم کرد.

همان طور که می دانید تعمیر گیربکس خودرو با توجه به نوع گیربکس و بخش های مختلف آن متفاوت است و یک فرد نمی تواند تمامی انواع گیربکس ها خصوصا گیربکس های اتوماتیک امروزی را بررسی و تعمیر کند. گیربکس های اتوماتیک انواع مختلفی دارند و هر کدام با توجه به میزان کارایی و کاربردی که دارند از قطعات و بخش های مختلفی تشکیل شده اند.

بازسازی گیربکس اتوماتیک فرآیند ساده ای نیست. گیربکس به طور کامل باز شده و بازسازی می شود و هر قسمت فرسوده یا آسیب دیده جایگزین می شود. پس از تکمیل فرآیند، تا زمانی که هر مرحله با دقت و دقت کامل شده باشد، انتقال باید دوباره در حالت کار کامل باشد. گیربکس های اتوماتیک قطعات کار زیادی دارند، بنابراین کل فرآیند تکمیل شدن زمان می برد.

 

میانگین زمان صرف شده برای بازسازی گیربکس چقدر است؟

این امکان وجود دارد که تعمیرگاه بتواند یک گیربکس اتوماتیک را  در یک روز بازسازی کند  . با این حال، این احتمال وجود دارد که تنها در صورتی اتفاق بیفتد که گیربکس قبلاً توسط شما یا تعمیرگاه دیگری از خودرو خارج شده باشد و مشکلات گیربکس به سادگی قابل حل باشد.به طور متوسط، بازسازی یک گیربکس اتوماتیک سه تا چهار روز طول می کشد. تعمیرگاه باید تخمینی از مدت زمانی که از آنها بخواهید کار را انجام دهند را به شما ارائه دهد. اکثر تعمیرگاه ها برای هر مرحله از فرآیند، از برداشتن گیربکس تا تعویض آن، یک روز فرصت می دهند. این به آنها زمان می‌دهد تا کار را انجام دهند و با مشکلات غیرمنتظره مقابله کنند، بدون اینکه از تخمین زمانی که به شما داده‌اند تجاوز کنند.

بیشتر بخوانید:  افزایش عمر گیربکس اتوماتیک

تعویض قطعات در گیربکس فقط برای خودروی شما که چند ماه بعد با همان مشکل به مغازه بازگردد، فایده ای ندارد. اگر علت اصلی مشکل شناسایی نشود، ممکن است اتفاق بیفتد. این می تواند به اندازه مایل های انجام شده توسط وسیله نقلیه ساده باشد، اما می تواند یک ترک کوچک در جایی از یکی از قطعات باشد که اگر شناسایی نشود می تواند همچنان مشکل ساز باشد. یافتن این علت اصلی می تواند زمان بیشتری از آنچه انتظار می رود طول بکشد.

اگر ماشین شما یک مدل قدیمی یا کمیاب است، ممکن است تعمیرگاه برای تامین قطعه مشکل داشته باشد. اگر این اتفاق بیفتد می تواند باعث تاخیر قابل توجهی شود. معمولا تعمیرگاه با توجه به برند و مدل خودرو از احتمال بروز این مشکل مطلع می شود. اگر آنها این دانش را دارند، باید شما را از قبل آگاه کنند.

با توجه به افزایش تعداد تعمیرگاه های خودرو در کرج پیدا کردن تعمیرگار مناسب برای تعمیر خودرو های لوکس در کرج امری دشوار است.

تعمیرگاه گیربکس ام جی جی اس
تعمیرگاه گیربکس ام جی جی اس

تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک خودرو های چینی

از دیگر خدماتی که تعمیرگاه اتوماتیک نامبروان انجام می دهد، تعمیر انواع گیرکس های اتوماتیک برای خودرو های چینی می باشد، هر تعمیرگاهی توان انجام تعمیرات گیربکس های اتوماتیک خودروهای چینی را ندارد و تعمیر آن نیز کار ساده ای نمی باشد.

اما تعمیرگاه اتوماتیک نامبروان با داشتن تعمیرکارانی ماهر و حرفه ای امکان تعمیر هرگونه گیربکس های اتوماتیک برای خودرو های چینی را فراهم کرده است، لذا می توانید با خیالی آسوده خودروهای چینی خود را برای تعمیر گیربکس به آنها بسپارید.

 

حساسیت بالای گیربکس های اتوماتیک

به طور کلی گیربکس های اتوماتیک به دلیل وظیفه سنگینی که در انتقال گشتاور موتور با کمک جریان روغن به سمت گیربکس دارند، باعث شده است تا از حساسیت و اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشند به طوری که با استفاده از آنها لذت رانندگی چند برابر شده است.

امروزه نیاز به تعمیر گیربکس های اتوماتیک بسیار بالا رفته و تبدیل به یک ضرورت در خودروها لوکس شده است، چراکه امروزه قطعات گیربکس های اتوماتیک بسیار کمیاب شده است و به سختی پیدا می شود، همین امر باعث شده تا تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای لوکس امروزه بسیار گسترش پیدا کرده است.

تعمیرگاه اتومبیل نامبروان کرج امروزه به راحتی و بدون کوچیک ترین مشکلی می تواند تعمیر تمام گیربکس های اتوماتیک خودروها را انجام دهد و خاطره ای بسیار خوش برای شما در این زمینه بسازد.

تعمیرگیربکس نیسان تیانا
تعمیرگیربکس نیسان تیانا

گیربکس اتوماتیک خودروی خود را به تعمیرگاه نامبروان کرج بسپارید.

از مهم ترین قطعات موجود در هر خودرویی، گیربکس آن می باشد، چراکه وجود کوچکترین مشکلی در آن سبب ایجاد اختلال های زیاد در سایر قسمت های خودرو نیز می باشد و نیاز به رسیدگی به آن نیز بسیار از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

این نکته ی بسیار مهمی است که بدانید در صورت بروز مشکل در گیربکس خودروی شما، حتی روشن شدن ماشین با مشکل جدی رو به رو می شود.

یکی از مهم ترین نکاتی که برای سلامت گیربکس اتوماتیک خودروی شما مهم است این است که از یک روغن گیربکس بسیار با کیفیت استفاده کنید. علاوه بر این برای سلامت گیربکس خودروی خود باید به صورت مرتب و در یک زمان بندی درست اقدام به تعویض روغن خودروی خود بکنید. تعمیرگاه نامبروان کرج، می تواند بهترین روغن های گیربکس را به شما ارائه دهد.

اما با این حال باز هم اگر اگر در گیربکس شما مشکل و خرابی به وجود آمد نگران و مضطرب نباشید چراکه تعمیرگاه اتومبیل  نامبروان  با حضور کادر بسیار مجرب و حرفه ای، به راحتی می‌تواند مشکل خودروی شما را  حل کرده گیربکس شما را به راحتی تعمیر کنید.

نکته ای که باید در این خصوص رعایت کنید این است که در صورت بروز کوچکترین مشکلی در گیربکس خودروی شما سریع و بدون معطلی خودروی خود را به یک تعمیرگاه بسیار حرفه‌ای نشان دهید چرا که اگر تعللی در این امر صورت گیرد ممکن است ذرات بیشتری به سایر قسمتهای خودرو وارد شود.

برای انجام این کار می‌توانید به تعمیرگاه اتومبیل نامبروان کرج مراجعه کنید چرا که بهترین خدمات را به شما ارائه داده و خودروی شما را به بهترین نحو ممکن تعمیر می کند.

بیشتر بخوانید:  تعمیر تضمینی گیربکس
تعمیر گیربکس لکسوس
تعمیر گیربکس لکسوس

تعمیر بسیار حرفه ای انواع گیربکس خودرو های خارجی

گیربکس های خودروها معمولاً به دو دسته تقسیم می شود، دستی اول گیربکس های دستی هستند که می توان آنها را از اولین و قدیمی ترین مدل جعبه دنده های اتومبیل ها دانست دسته دوم گیربکس های اتوماتیک هستند که با تولید آنها تحول بسیار بزرگی در عملکرد خودروها ایجاد شد.

گیربکس های اتوماتیک از پیچیدگی  بسیار بیشتری نسبت به گیربکس های دستی برخوردار می باشند، با استفاده از گیربکس های اتوماتیک رانندگی بسیار شیرین و لذت بخش تر از گذشته شده است معمولاً تمام خودرو های لوکس و لاکچری موجود از گیربکس های اتوماتیک استفاده می کنند.

گیربکس های اتوماتیک نیز خود به چند دسته تقسیم می شوند و همین امر تعمیر آنها را بسیار حساس و سخت تر کرده است، چراکه تعمیرکاری که گیربکس شما را تعمیر می کند باید بر انواع گیربکس های اتوماتیک مهارت داشته باشد تا بتواند گیربکس شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کند.

اگر آنها از مهارت کافی برای تعمیر گیربکس های اتوماتیک برخوردار نباشند ممکن است ضرر های بیشتری به سایر قسمت های خودروی شما نیز وارد شود پس برای تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروی خود، میتوانید به تعمیرگاه اتومبیل نامبروان کرج مراجعه کنید چرا که آنها تخصص لازم و کافی برای تعمیر انواع گیربکس های اتوماتیک خودروهای خارجی را دارند و با خیال راحت می توانید خودروی خود را به تعمیرکاران این تعمیرگاه بسپارید.

 

بروز چه علائمی نشان دهنده مشکل در گیربکس اتومبیل می باشد؟

وجود مشکل در گیربکس اتوماتیک نشانه های بسیار زیادی می تواند داشته باشد، از جمله این نشانه ها می توان به وجود صداهایی غیر عادی در گیربکس ماشین، عدم امکان تغییر دنده یا به سختی انجام شدن این کار، به وجود آمدن نشتی های زیاد در روغن گیربکس و ایجاد نوعی بوی سوختگی در اطراف ماشین  اشاره کرد.

دقت کنید تمام مواردی که ذکر شد نوعی زنگ خطر برای ماشین شما می باشد پس پس با دیدن این علائم سریعترین خودروی خود را به یک متخصص و تعمیرگاه حرفه ای ماشین مانند تعمیرگاه اتومبیل نامبر وان کرج نشان دهید.

شاید بگویید در ماشین های خارجی این گونه مشکلات به وجود نمی‌آید و خیالتان از این بابت راحت تر است، اما اشتباه نکنید هر ماشینی، اعم از خارجی یا ایرانی نیاز به رسیدگی و چک کردن همیشگی دارند، چرا که در غیر این صورت مشکلات زیادی برای خودروی شما پیش خواهد آمد، پس پس می توانید خودروی خود را به صورت مرتب به تعمیرگاه اتومبیل نامبروان نشان دهید تا از سلامت خود روی خود برای همیشه مطمئن باشید.

نکته بسیار مهمی که باید به آن دقت کنید این است که قطعات گیربکس اتوماتیک بسیار کمیاب می باشد و اگر در صورت بروز یک مشکل کوچک به تعمیر آن نپردازید کار برای شما بسیار سخت خواهد شد باید هزینه‌های بسیار زیادی برای تعویض قطعات گیربکس خود بپردازید.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک

برای سلامت و طول عمر گیربکس اتوماتیک چه باید کرد؟

یکی از مهم‌ترین نکاتی که می‌تواند به سلامت و طول عمر گیربکس شما کمک کند این است که به صورت دوره ای و مرتب روغن فیلتر و انواع سرویس های گیربکس را انجام دهید تا از بروز مشکلات زیاد در گیربکس جلوگیری شود و طول عمر آن افزایش یابد.

عملکرد و شرایط یک گیربکس و همچنین ارتباط مستقیمی با نحوه رسیدگی و سرویس آن دارد،  چرا که تمامی عملکرد گیربکس اتوماتیک  بستگی به شرایط نگهداری و سرویس های دوره ای آن دارد. سازمان صد تا صفر نو نغمه دیجی کالا دانشگاه علوم پزشکی شما هستیم.

هزینه تعمیر گیربکس های اتوماتیک معمولا چقدر است؟

از مهم ترین مشکلاتی که پیش روی مشتریان قرار دارد این است که آنها بدانند آیا با توجه به هزینه ای که کرده اند، کار خوبی را دریافت کرده اند یا نه؟ در واقع مشتریان باید اطمینان پیدا کنند نسبت به قیمتی که خرج ماشین خود می کنند.

قیمت تعمیر گیربکس ها نسبت به تعمیرگاهی که به آن مراجعه می کنید متفاوت می باشد، به طوری که برخی تعمیرگاه های بسیار خوب مانند تعمیرگاه نامبروان، کیفیت بسیار بالایی در تعمیر دارند و همینطور ضمانت خوبی نیز برای تعمیر به مشتریان ارائه می دهند.

بیشتر بخوانید:  علت تقه زدن گیربکس اتوماتیک چیست؟

گاهی اوقات فقط یک قطعه از گیربکس تعمیر می شود و باقی قسمت ها سالم می ماند، در این صورت قیمت پایین تری محاسبه می شود، اما گاهی در هنگام مراجعه به تعمیرگاه متوجه می شوید که باید قطعات زیادی تعویض شوند و امکان تعمیر وجود ندارد، در این صورت قیمت بسیار بالاتری محاسبه خواهد شد چراکه هزینه قطعات گیربکس بسیار بالا می باشد.

همینطور گیربکس اتوماتیک خودروهای چینی مهارت و تخصص بسیار بالایی را نیاز دارد به همین جهت شاید قیمت‌تعمیر آن نیز بالا برود اما باید به یک نکته اساسی توجه کنید که اگر گیربکس خودرو چینی خود را به دسته تعمیرکاران مبتدی بسپارید ممکن است سبب ضررهای بسیار زیادی برای شما بشود به طوری که بعد از یک بار تعمیر باز هم با همان مشکل روبرو شده و مجبور به تعویض قطعه بشوید که در این صورت قیمت بسیار بالایی خواهد داشت.

در بین تعمیرگاه های موجود در کشور، تعمیرگاه اتومبیل نامبروان یکی از بهترین و کاربلد ترین تعمیرگاه های موجود می باشد که با داشتن کادری بسیار مجرب و حرفه ای، می تواند بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد، همچنین تعمیرگاه اتومبیل نامبروان به جهت فراوانی بالایی که در جذب مشتری دارد، از قیمت های بسیار بهتری نیز نسبت به سایر تعمیرگاه ها برخوردار می باشد که می توانید با خیالی آسوده خودروی خودرو بابت تعمیر به آنجا بسپارید.

تعمیر گیربکس ام جی550
تعمیر گیربکس ام جی550

بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک

برای تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای چینی، بهترین محل کجاست؟

همانطور که اشاره کردیم، هر تعمیرگاهی توان انجام تعمیرات گیربکس های اتوماتیک خودروهای چینی را ندارد و تعمیر آن نیز کار ساده ای نمی باشد.

اما تعمیرگاه اتوماتیک نامبروان با داشتن تعمیرکارانی ماهر و حرفه ای امکان تعمیر هرگونه گیربکس های اتوماتیک برای خودرو های چینی را فراهم کرده است، لذا می توانید با خیالی آسوده خودروهای چینی خود را برای تعمیر گیربکس به آنها بسپارید.

بیشتر تعمیرگاه هایی که در سطح کشور وجود دارد به صورت قدیمی و سنتی اقدام به تعمیر گیربکس های اتوماتیک می کنند و از سیستم های پیشرفته خاصی استفاده نمی کنند، اما این کار می‌تواند باعث ایجاد مشکلات و اختلالاتی در عملکرد گیربکس های اتوماتیک در خودروهای چینی بشود و خودروی شما باز هم نیاز به تعمیر پیدا بکند، پس باید به دنبال تعمیرگاهی باشید که بتواند با امکانات و سیستم های پیشرفته و مجهز اقدام به تعمیر خودروی شما بکند، امروزه خودروهای جدید و لوکس س ساختار بسیار پیچیده و متفاوتی نسبت به قبل دارند و تمام تعمیرگاه های موجود اطلاعات کافی از این گیربکس ها را ندارند و به همین جهت توان تعمیر گیربکس را نیز ندارد.

به همین دلیل یافتن یک تعمیرگاه مجهز به سیستم های پیشرفته و مدرن برای تعمیر گیربکس های اتوماتیک خودرو های چینی کار بسیار سختی می باشد چرا که خودروهای لوکس لاکچری گران قیمت موجود از حساسیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و اگر کوچکترین مشکلی در تعمیر آنها پیش آید ممکن است سبب ایجاد خسارت های جبران ناپذیری برای شما بشود.

پست این خودروها را باید به دست افراد و تعمیرگاههای امکانات بالا سپرد، پیدا کردن این افراد و تعمیر گاه ها نیز کار آنچنان سخت و طاقت فرسایی نیست، در واقع یک امر مهم محسوب می شود که اکثر افراد برای مراجعه به یک تعمیرگاه خوب به توصیه های آشنایان گوش میدهند در حالی که می‌توان با استفاده از منابع بسیار زیاد که موجود می باشد تعمیرگاه ای بسیار خوب برای تعمیر گیربکس های اتوماتیک خودروهای چینی پیدا کرد.

تعمیرگاه گیربکس
تعمیرگاه گیربکس

بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک

اگر کمی تحقیق و جستجو کنید در می‌یابید که امروزه تعمیرگاهی بهتر و مدرن تر از تعمیرگاه اتومبیل نامبروان وجود ندارد چرا که با استفاده از کادری بسیار مجرب و حرفه ای امکان تعمیر گیربکس اتوماتیک انواع خودروهای چینی را فراهم آورده است و شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده خودروی خود را به این تعمیرگاه بسپارید و اطمینان داشته باشید که در زمان تحویل خودرو تمام مشکلات گیربکس خودروی شما به بهترین نحو ممکن حل شده است و می‌توانید از رانندگی خود نهایت لذت را ببرید.

امتیاز 5 از 5

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط کرج، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۰۹۱۲۷۶۵۶۰۶۷

——————————————————-

راه های ارتباطی با نامبروان

موبایل (ایمان پرناک): ۰۹۱۲۷۶۵۶۰۶۷

اینستاگرام: gearboxnumber1@

کانال آپارات نامبروان

کانال یوتوب نامبروان

——————————————————-

در تعمیرگاه تخصصی گیربکس نامبروان، صرفا تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک انجام می‌شود. 

لطفا در مورد گیربکس‌های دستی سوال نفرمایید.

ایمان پرناک

تعمیرگاه تخصصی گیربکس نامبروان با مدیریت ایمان پرناک، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ در زمینه تعمیرات گیربکس های اتوماتیک آغاز کرد.

این تعمیرگاه همواره به دنبال ارایه بهترین خدمات و سرویس ها به مشتریان خود بوده است و اکنون مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های عیب یاب تخصصی گیربکس کلیه خودروها می باشد.

تعمیرگاه گیربکس نامبروان جهت جلب رضایت شما مشتریان گرامی، خدماتی چون مشاوره تلفنی و همچنین خودروبر رایگـان از سراسر نقاط کـرج قرار داده است.

ایمان پرناک: ۰۹۱۲۷۶۵۶۰۶۷

یک پاسخ

  1. سلام وقت بخیر
    خودروی من پژو ۲۰۶ تیپ ۲ سال ۱۳۸۳ و دنده اتوماتیک است ، مدتی هست که در زمان سرد بودن موتور وقتی با خودرو حرکت میکنم در حین تعویض دنده از ۱ به ۲ خودرو ضربه ای وارد (ضربه میکنه دقیقا مثل اینکه یه خودرویی از پشت بهم بزنه) ولی در تعویض دنده های دیگر اینگونه نیست و بیشتر در هنگام سرد بودن موتور اینگونه ست
    لازم به ذکر است که برق خودرو مشکل دارد
    آیا این مشکل بخاطر اشکال در برق خودرو می باشد یا مشکل از گیربکس خودرو میباشد
    ممنون میشم اگر جواب بدیدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *